Porzellan Zahl der Lose: 439
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3270360
11719
479
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, m: 20 cm 3230501
11720
479
28000
3272636
11721
479
7500
Hollóházi barokk zenész férfi figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm 3265263
11722
479
Hollóházi Riolit ülő majom figura, jelzett, m: 15 cm 3272676
11723
479
Hollóházi nyújtózkodó kislány. Terv.: Káldor Aurél. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm 3263559
11724
479
Hollóházi fiúcska karikával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan terv: Őz-Szabó Antónia. 9 cm 3263560
11725
479
Hollóházi leány kutyával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan terv: Őz-Szabó Antónia. 9 cm 3245235
11726
479
Hollóházi modern lány. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm 3243426
11727
479
Hollóházi virágmintás téte-a-téte tálca. Jelzett, kopással, 40x31,5 cm 3251712
11728
479
Hollóházi Szeder mintás bonbonier, jelzett, kis kopással, h: 16 cm 3272635
11729
479
Éneklő. Hollóházi barokk nő porcelán figura, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 23,5 cm 3272634
11730
479
Hollóházi népviseletes lány. Jelzett, hibátlan (támasztási nyommal), m: 30,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF