Porzellan

Zahl der Lose: 439

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, m: 20 cm
11719.

Rufpreis:
8 000 HUF

11720.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Hollóházi barokk zenész férfi figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
11721.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Hollóházi Riolit ülő majom figura, jelzett, m: 15 cm
11722.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hollóházi nyújtózkodó kislány. Terv.: Káldor Aurél. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm
11723.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi fiúcska karikával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan terv: Őz-Szabó Antónia. 9 cm
11724.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hollóházi leány kutyával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan terv: Őz-Szabó Antónia. 9 cm
11725.

Rufpreis:
6 000 HUF
11

Hollóházi modern lány. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm
11726.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi virágmintás téte-a-téte tálca. Jelzett, kopással, 40x31,5 cm
11727.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Hollóházi Szeder mintás bonbonier, jelzett, kis kopással, h: 16 cm
11728.

Rufpreis:
4 000 HUF

Éneklő. Hollóházi barokk nő porcelán figura, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 23,5 cm
11729.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi népviseletes lány. Jelzett, hibátlan (támasztási nyommal), m: 30,5 cm
11730.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF