Porzellan

Zahl der Lose: 439

Hummel fiú malacokkal, jelzett, restaurált, sérült, m: 14 cm
11795.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11796.

Rufpreis:
12 000 HUF

1889-1892 Sarreguemines szecessziós desszertes tányér szett. 6 darab. Részletgazdag aranyfestéssel díszített vérvörös mázzal bevont fajansz. Jelzett: tányérok egy részén masszába nyomott SARREGUEMINES felirat. Kopással, d: 20,5 cm
11797.

Rufpreis:
10 000 HUF

11798.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bavaria hiányos mokkás készlet rózsa mintával 5 személyes + egy hamutál. Fekete mázas, jelzett, kis kopással
11799.

Rufpreis:
10 000 HUF

Schaubach Kunst puttó őzzel. Jelzett, hibátlan, m: 15 cm
11800.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kínai sárkánymintás porcelán ecsettartó. 20. sz. második fele. Jelzett, hibátlan, d: 10,5 cm, m: 14,5 cm
11801.

Rufpreis:
8 000 HUF

4 db Meisseni porcelán mokkás csésze aljjal, Máz alatti kék festés, jelzett, hibátlan
11802.

Rufpreis:
8 000 HUF

Schaubach Kunst papagáj, jelzett, kopással, m: 19 cm
11803.

Rufpreis:
8 000 HUF

Guanyin. Kína, 20. sz., dehua porcelán, jelzés nélkül, sérüléssel, m: 34,5 cm
11804.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hummel 2 darab figura, jelzett, kopással, m: 6-7 cm
11805.

Rufpreis:
8 000 HUF

Royal Dux kutya figura, jelzett, 19x15 cm
11806.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF