Porzellan Zahl der Lose: 439
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3234857
11795
479
Hummel fiú malacokkal, jelzett, restaurált, sérült, m: 14 cm
3112905
11796
479
3188029
11797
479
1889-1892 Sarreguemines szecessziós desszertes tányér szett. 6 darab. Részletgazdag aranyfestéssel díszített vérvörös mázzal bevont fajansz. Jelzett: tányérok egy részén masszába nyomott SARREGUEMINES felirat. Kopással, d: 20,5 cm 3098889
11798
479
3247526
11799
479
Bavaria hiányos mokkás készlet rózsa mintával 5 személyes + egy hamutál. Fekete mázas, jelzett, kis kopással
3263666
11800
479
Schaubach Kunst puttó őzzel. Jelzett, hibátlan, m: 15 cm 3265143
11801
479
Kínai sárkánymintás porcelán ecsettartó. 20. sz. második fele. Jelzett, hibátlan, d: 10,5 cm, m: 14,5 cm
3249128
11802
479
4 db Meisseni porcelán mokkás csésze aljjal, Máz alatti kék festés, jelzett, hibátlan
3265741
11803
479
Schaubach Kunst papagáj, jelzett, kopással, m: 19 cm 3267528
11804
479
Guanyin. Kína, 20. sz., dehua porcelán, jelzés nélkül, sérüléssel, m: 34,5 cm
3268342
11805
479
Hummel 2 darab figura, jelzett, kopással, m: 6-7 cm
3271227
11806
479
Royal Dux kutya figura, jelzett, 19x15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF