Porzellan Zahl der Lose: 439
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3064739
11770
479
cca 1860 Royal Vienna Seb. Bach büszt. Mázas és biszkvit porcelán, jelzett, kis kopással, m: 11,5 cm
2963159
11771
479
19000
3232578
11772
479
12 személyes német mokkás készlet, kétféle mintás csészékkel. Aranyozott, kézzel festett, kis kopással
3134302
11773
479
13000
Antik Ludwigsburg porcelán furulyás fiú. Rokokó szobor. Kézzel festett, jelzett, kisujj hiányzik 22 cm
3270906
11774
479
Vintage fajansz posztamens kaspóval, minimális kopással, teljes m: 79 cm
3208981
11775
479
cca 1850, Satsuma dísztál, jelzés nélkül, kis kopással, d: 25 cm
2412772
11776
479
14000
3093834
11777
479
2977824
11778
479
Kínai padlóváza madaras dekorral. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan 60 cm
3242373
11780
479
Gránit halas készlet Nagy tál (52cm), leveses tál, 12 db leveses csésze. Jelzés nélkül. sótartó kissé sérült
3242489
11781
479
Rosenthal Bianchi design porcelán mokkás készlet eredeti dobozokban. 3x2 db csésze és alj, kiöntő és cukordoboz. Fehér mázas, jelzett, hibátlan, eredeti dobozban
3248501
11782
479
1879-1909 Villeroy & Boch Dresden 15 darabos szervírozó készlet, közte sérülésekkel, viszont ép tálca, köretes tál, szószkiöntő, stb. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF