Porzellan

Zahl der Lose: 439

11770.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11771.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

12 személyes német mokkás készlet, kétféle mintás csészékkel. Aranyozott, kézzel festett, kis kopással
11772.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Antik Ludwigsburg porcelán furulyás fiú. Rokokó szobor. Kézzel festett, jelzett, kisujj hiányzik 22 cm
11773.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Vintage fajansz posztamens kaspóval, minimális kopással, teljes m: 79 cm
11774.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1850, Satsuma dísztál, jelzés nélkül, kis kopással, d: 25 cm
11775.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11776.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

11777.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kínai padlóváza madaras dekorral. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan 60 cm
11778.

Rufpreis:
10 000 HUF

Gránit halas készlet Nagy tál (52cm), leveses tál, 12 db leveses csésze. Jelzés nélkül. sótartó kissé sérült
11780.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Rosenthal Bianchi design porcelán mokkás készlet eredeti dobozokban. 3x2 db csésze és alj, kiöntő és cukordoboz. Fehér mázas, jelzett, hibátlan, eredeti dobozban
11781.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1879-1909 Villeroy & Boch Dresden 15 darabos szervírozó készlet, közte sérülésekkel, viszont ép tálca, köretes tál, szószkiöntő, stb.
11782.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF