Porzellan

Zahl der Lose: 439

Zsolnay kisplasztika - üldögélő kendős kislány. Terv.: Sinkó András, eozin mázakkal festett öntött finomfajansz, savmaratott felületű. Jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 7,5 cm
11670.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zsolnay köretes tál. cca 1930, matricás nefelejcs mintával, jelzett, kopással, d: 21,5 cm, m: 7,5 cm
11671.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

19 db Zsolnay porcelán tányér, közte különböző mintájúak és méretűek, jelzett, vegyes állapotban
11672.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm
11673.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay 6 darab mélytányér, jelzett, kopással, d: 23,5 cm
11674.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Zsolnay bonbonniere. Antik jelenettel. Matricás, jelzett, minimális kopással d: 10 cm
11675.

Rufpreis:
5 000 HUF

2 db Zsolnay pillangó mintás bonbonniere és váza 15 cm. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
11676.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay fazék. Jelzés nélkül, repedésvonallal, m: 22,5 cm
11677.

Rufpreis:
6 000 HUF

2 db Zsolnay porcleán: Váza és bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok m: 20 cm, 7,5x7,5 cm
11678.

Rufpreis:
5 000 HUF
10

Zsolnay Kassa képes kulacs. Matricás, jelzett, kis kopással, fa dugóval 15 cm
11679.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay aranykontúrozott virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 20 cm
11680.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay váza virág mintával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
11681.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF