Porzellan Zahl der Lose: 439
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3272382
11670
479
Zsolnay kisplasztika - üldögélő kendős kislány. Terv.: Sinkó András, eozin mázakkal festett öntött finomfajansz, savmaratott felületű. Jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 7,5 cm
3272590
11671
479
Zsolnay köretes tál. cca 1930, matricás nefelejcs mintával, jelzett, kopással, d: 21,5 cm, m: 7,5 cm
3264124
11672
479
19 db Zsolnay porcelán tányér, közte különböző mintájúak és méretűek, jelzett, vegyes állapotban 3272554
11673
479
Zsolnay pillangó mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm 3272662
11674
479
Zsolnay 6 darab mélytányér, jelzett, kopással, d: 23,5 cm 3242337
11675
479
Zsolnay bonbonniere. Antik jelenettel. Matricás, jelzett, minimális kopással d: 10 cm 3248295
11676
479
2 db Zsolnay pillangó mintás bonbonniere és váza 15 cm. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 3267520
11677
479
Zsolnay fazék. Jelzés nélkül, repedésvonallal, m: 22,5 cm 3269380
11678
479
2 db Zsolnay porcleán: Váza és bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok m: 20 cm, 7,5x7,5 cm 3270118
11679
479
Zsolnay Kassa képes kulacs. Matricás, jelzett, kis kopással, fa dugóval 15 cm 3268387
11680
479
Zsolnay aranykontúrozott virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 20 cm 3270100
11681
479
Zsolnay váza virág mintával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF