Porzellan

Zahl der Lose: 439

Nagyméretű porcelán dísztál, jelzés nélkül, d: 40 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11881.

Rufpreis:
6 000 HUF

Meissen lila virágmintás leveskínáló tál, jelzett, kopással, h: 33 cm
11882.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

11883.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

11884.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

ASA Selection 6 darabos sárga design posztmodern váza szett. Újszerű, jelzett, 9,5x7,5x9 cm
11885.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

2 személyes Tirschenreuth porcelán étkészlet. Aranyozott, jelzett, hibátlan
11886.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Reichenbach virágmintás váza, jelzett, m: 34 cm
11887.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Századeleji kétosztatú kínáló, jelzés nélkül, 28x16 cm
11888.

Rufpreis:
4 000 HUF

Antik német porcelán figura, cca 19. sz., jelzett, sérült, m: 11 cm
11889.

Rufpreis:
1 600 HUF

Wallendorf amazon, ló hiányos, jelzett, 26x22 cm
11890.

Rufpreis:
1 400 HUF

Staffordshire Myott Royal Mail 6 darab mélytányér, jelzett, kis horzsolással, d: 22,5 cm
11891.

Rufpreis:
3 000 HUF

1981, Royal Doulton hímző lány, jelzett, repedéssel, restaurált, m: 20 cm
11892.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF