Porzellan Zahl der Lose: 439
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2466883
11989
479
900
2 db kék, matricás porcelán vázácska, kopott, m: 8,5 és 14,5 cm
2894156
11990
479
Zsák alakú porcelán váza, tájkép mintával, szignózott, jelzés nélkül, kopással, m: 23,5 cm
2894163
11991
479
Iszákos szegény férfi figura, mázazatlan porcelán, jelzett, hibátlan, m 16,5 cm
2792660
11992
479
Vegyes porcelán tétel, vegyes állapotban, garancia nincs! 3226746
11993
479
Aquincum térdelő akt szobor, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 23 cm 3222915
11994
479
Delft bonbonier, jelzett, d: 10,5 cm
3231393
11995
479
Victoria China paradicsommadár mintás tálca, jelzett, kopással, h: 40 cm 3225235
11996
479
3 darab porcelán ajándékcsomag asztaldísz, hibátlan, m: 6,5 cm 3227944
11997
479
FS jelzéssel: Porcelán váza. Matricás, jelzett, minimális lepattanással az alján d: 19 cm, m: 19 cm
3136837
11998
479
Kispest bonbonier, Hévíz emlék, kopással, 14x9 cm
2496838
479
Bavaria kézzel porcelán szószostál, jelzett, kopott, 20x14x9cm
3175120
12001
479
3200
19. sz., Apátfalva + Altrohlau dísztálak, kis sérülésekkel, d: 22-23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF