Chodziez domború és aranyozott mintás kávés készlet. Jelzett, hibátlan... https://www.darabanth.com/de/479-Fernauktion/479.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500016/Chodziez-domboru-es-aranyozott-mintas-kaves-keszlet-Jelzett-hibatlan-teljes-ChodzieC5BC~II3268303
3268303
11852
479
Beschreibung: Chodziez domború és aranyozott mintás kávés készlet. Jelzett, hibátlan, teljes. /// Chodzież embossed and gilded patterned coffee set. Marked, flawless, complete."
: nagy_andras