Porzellan

Zahl der Lose: 394

Iris porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm
11637.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Santucci Deruta 4 személyes köretes készlet, jelzett, kopással, d: 11-23 cm
11638.

Gelöscht

Spanyol design kancsó. Címkével jelzett, minimális pattogzással, m: 16,5 cm
11639.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Oscar Schlegelmilch aranyozott váza, jelzett, kopással, m: 25 cm
11640.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

11641.

Rufpreis:
2 400 HUF

11642.

Rufpreis:
3 000 HUF

11643.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 db német kobalt porcelán váza és bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, d: 12- m: 17 cm ig
11644.

Rufpreis:
1 000 HUF

Villeroy & Boch porcelán bonbonniere. Matricás, jelzett, hibátlan d: 15 cm
11645.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db orosz porcelán kép. Matricás, jelzett, hibátlan d: 9 cm 4x5 cm
11646.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Antik csehszlovák kegytárgy szobor. Sorszámozott, kopással, m: 21 cm
11647.

Rufpreis:
2 400 HUF

11648.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF