Porzellan Zahl der Lose: 394
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3108943
11637
478
Iris porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm
3043275
11638
478
Santucci Deruta 4 személyes köretes készlet, jelzett, kopással, d: 11-23 cm 3182288
11639
478
3800
Spanyol design kancsó. Címkével jelzett, minimális pattogzással, m: 16,5 cm
3219892
11640
478
3200
Oscar Schlegelmilch aranyozott váza, jelzett, kopással, m: 25 cm
2824905
11641
478
3149479
11642
478
3104272
11643
478
Világhy Árpád (1960-): Szerelmesek, biszkvit porcelán szobor, címkével jelzett, kopással, m: 37 cm 3160654
11644
478
3 db német kobalt porcelán váza és bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, d: 12- m: 17 cm ig 3148854
11645
478
Villeroy & Boch porcelán bonbonniere. Matricás, jelzett, hibátlan d: 15 cm 3149015
11646
478
3200
2 db orosz porcelán kép. Matricás, jelzett, hibátlan d: 9 cm 4x5 cm
3141672
11647
478
Antik csehszlovák kegytárgy szobor. Sorszámozott, kopással, m: 21 cm
3232070
11648
478
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF