Porzellan Zahl der Lose: 394
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3256112
11697
478
2 db Delft porcelán holland ház formájú Bols italos üveg, egyik tartalommal 11 cm, 9 cm 3255582
11698
478
Rosenthal kisváza, jelzett, kopással, m: 8 cm 3254805
11699
478
Delft teafűtartó, jelzett, hibátlan, m:20 cm 3257086
11700
478
3255374
11701
478
Népi mintás boros butella, m: 19 cm 3257088
11702
478
1926 Virágmintás váza, jelzett, m: 11,5 cm 3256970
11703
478
Royal Doulton dísztál, a Parlament ábrázolásával, jelzett, d: 26,5 cm
3256977
11704
478
24k arannyal díszített görög dísztál, jelzett, d: 23,5 cm
3256981
11705
478
2 darab angol dísztál, jelzett, közte Wedgwood, d: 26-27 cm
3255393
11706
478
Bonbonier, a Balatonfüred-fürdő Erzsébet udvar és Tibor fürdő ábrázolásával, kis repedésvonallal, d: 7 cm 3255387
11707
478
Victoria emléktálka, a Tatatóvárosi Kristály-Uszoda ábrázolásával, jelzett, kopással, d: 13 cm 3256974
11708
478
Hong Kong-i dísztál, jelzett, d: 23,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF