Porzellan Zahl der Lose: 394
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3256969
11709
478
Angol dísztál, historizáló mintával, jelzett, d: 26,5 cm
3255401
11710
478
cca 1900, Emlékpohár az Opera épületének ábrázolásával, kis repedésvonallal, m: 9,5 cm
3255130
11711
478
Ilmenau aranyfestett kobaltmázas kínáló, jelzett, 29,5x21 cm
3258274
11712
478
Körmöcbánya szecessziós virágmintás falitányér, jelzett, d: 18 cm 3258263
11713
478
Fischer & Mieg Pirkenhammer 2 darab virágmintás tál. cca 19. sz. vége, máz alatti kobalt festés, jelzett, d: 20 cm
3255114
11714
478
Német zenélő gyermekek porcelán figura csoport. 3 darab, jelzés nélkül, egyiken lepattanással, m: 8,5 cm
3255126
11715
478
Waldershof ezüsttel díszített bonbonier és kínáló, jelzett, kopással, d: 18 cm, h: 26,5 cm 3258286
11716
478
Szecessziós porcelán kiöntő, jelzés nélkül, m: 16,5 cm
3258900
11717
478
5 db Ya tao szakés pohár klf gésa ábrázolásokkal 5 cm 3258277
11718
478
Körmöcbánya szecessziós orchidea mintás falitányér, jelzés nélkül, mázkopással, d: 17,5 cm 3259105
11719
478
Drasche Camping Dunakanyar váza. Jelzett, m: 8,5 cm 3257966
11720
478
Rosenthal "Aladdin és a csodalámpa" sorozat, V. Tervező: Bjorn Wiinblad. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 16,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF