Porzellan

Zahl der Lose: 394

Angol dísztál, historizáló mintával, jelzett, d: 26,5 cm
11709.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1900, Emlékpohár az Opera épületének ábrázolásával, kis repedésvonallal, m: 9,5 cm
11710.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ilmenau aranyfestett kobaltmázas kínáló, jelzett, 29,5x21 cm
11711.

Rufpreis:
3 000 HUF

Körmöcbánya szecessziós virágmintás falitányér, jelzett, d: 18 cm
11712.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fischer & Mieg Pirkenhammer 2 darab virágmintás tál. cca 19. sz. vége, máz alatti kobalt festés, jelzett, d: 20 cm
11713.

Rufpreis:
3 000 HUF

Német zenélő gyermekek porcelán figura csoport. 3 darab, jelzés nélkül, egyiken lepattanással, m: 8,5 cm
11714.

Rufpreis:
4 000 HUF

Waldershof ezüsttel díszített bonbonier és kínáló, jelzett, kopással, d: 18 cm, h: 26,5 cm
11715.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szecessziós porcelán kiöntő, jelzés nélkül, m: 16,5 cm
11716.

Rufpreis:
3 000 HUF

5 db Ya tao szakés pohár klf gésa ábrázolásokkal 5 cm
11717.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Körmöcbánya szecessziós orchidea mintás falitányér, jelzés nélkül, mázkopással, d: 17,5 cm
11718.

Rufpreis:
3 000 HUF

Drasche Camping Dunakanyar váza. Jelzett, m: 8,5 cm
11719.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rosenthal "Aladdin és a csodalámpa" sorozat, V. Tervező: Bjorn Wiinblad. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 16,5 cm
11720.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF