Porzellan

Zahl der Lose: 394

11649.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

2 db Schaubachkunst porcelán váza pár. Aranyozott, jelzett, hibátlan 12 cm
11650.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kínai váza, jelzés nélkül, kopással, m: 30 cm
11651.

Rufpreis:
3 000 HUF

Doboznyi vegyes porcelán, közte sérültek, közte Herendi tálkák
11652.

Rufpreis:
2 800 HUF

Arzberg 4 részes szervírozótál készlet, részben jelzett, d: 21-26 cm
11653.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

ASA Selection 6 darabos kavicsot imitáló gyertyatartó szett. Színes fehérkerámia, újszerű, jelzett, 7x8 cm
11654.

Rufpreis:
1 600 HUF

11655.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

11656.

Rufpreis:
4 000 HUF

Antik fajansz rizstároló edény, fedővel. Jelzett, kis sérülésekkel, m: 18 cm
11657.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1930, Bavaria art deco teakiöntő fém borítórésszel. Jelzett, kis kopással, m: 23 cm
11658.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Rosenthal Elite főnixmadaras cukortartó. Kézzel festett, jelzett, kopással 16x10 cm
11659.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nő tállal, stilizált porcelán figura, jelzés nélkül, hibátlan, m: 25,5 cm
11660.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF