Porzellan Zahl der Lose: 394
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3232051
11649
478
3800
3233304
11650
478
3800
2 db Schaubachkunst porcelán váza pár. Aranyozott, jelzett, hibátlan 12 cm
3177903
11651
478
Kínai váza, jelzés nélkül, kopással, m: 30 cm
3193002
11652
478
Doboznyi vegyes porcelán, közte sérültek, közte Herendi tálkák 3263149
11653
478
3800
Arzberg 4 részes szervírozótál készlet, részben jelzett, d: 21-26 cm
3225266
11654
478
ASA Selection 6 darabos kavicsot imitáló gyertyatartó szett. Színes fehérkerámia, újszerű, jelzett, 7x8 cm
3166256
11655
478
3200
2925377
11656
478
Szecessziós arany-kék teás készlet hiányos. Kiöntő, cukordoboz, 3 csésze, 3 nem hozzávaló aljjal. Jelzés nélkül, minimális kopással 3165885
11657
478
3200
Antik fajansz rizstároló edény, fedővel. Jelzett, kis sérülésekkel, m: 18 cm
3247844
11658
478
4200
cca 1930, Bavaria art deco teakiöntő fém borítórésszel. Jelzett, kis kopással, m: 23 cm 3237025
11659
478
Rosenthal Elite főnixmadaras cukortartó. Kézzel festett, jelzett, kopással 16x10 cm 3234304
11660
478
Nő tállal, stilizált porcelán figura, jelzés nélkül, hibátlan, m: 25,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF