Porzellan

Zahl der Lose: 394

Drasche Ujvidék visszatért 1941 emlék tányér. Kézzel festett, jelzett, kopással d: 10 cm
11379.

Rufpreis:
8 000 HUF

11380.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

11381.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

11382.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

11383.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Fischer Emil gömbváza, 3 lábon. Jelzett, erős mázrepedéssel, m: 15 cm
11384.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

cca 1895 Zsolnay kiöntő. Nyakánál duplafalú díszítéssel, jelzett, csőre restaurált, m: 16,5 cm
11385.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1890, Zsolnay fazék. Jelzett, jó állapotban, m: 21 cm
11386.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
9

Zsolnay Szent István. Terv.: Siklódy Lőrinc (Ditró, 1876 - Budapest, 1945). Jelzett, kis kopással, m: 22 cm
11387.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Herendi pingvin. Jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
11388.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Drasche csíkos ruhás nő madárral. Jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
11389.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Hollóházi Háry János. Terv.: Veress Miklós. Jelzett, hibátlan, m: 26 cm
11390.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF