Porzellan Zahl der Lose: 394
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3260117
11379
478
Drasche Ujvidék visszatért 1941 emlék tányér. Kézzel festett, jelzett, kopással d: 10 cm 2980733
11380
478
150000
2927577
11381
478
130000
3142400
11382
478
95000
3258682
11383
478
90000
Herendi Apponyi mintás 6 személyes mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 3260710
11384
478
24000
Fischer Emil gömbváza, 3 lábon. Jelzett, erős mázrepedéssel, m: 15 cm
3256622
11385
478
cca 1895 Zsolnay kiöntő. Nyakánál duplafalú díszítéssel, jelzett, csőre restaurált, m: 16,5 cm 3260713
11386
478
cca 1890, Zsolnay fazék. Jelzett, jó állapotban, m: 21 cm 3256608
11387
478
30000
Zsolnay Szent István. Terv.: Siklódy Lőrinc (Ditró, 1876 - Budapest, 1945). Jelzett, kis kopással, m: 22 cm 3255814
11388
478
Herendi pingvin. Jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm 3255091
11389
478
Drasche csíkos ruhás nő madárral. Jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm 3258820
11390
478
Hollóházi Háry János. Terv.: Veress Miklós. Jelzett, hibátlan, m: 26 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF