Porzellan Zahl der Lose: 394
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3259889
11404
478
30000
Herendi Rotschhild mintás nagy leveses tál. Plasztikus virág díszítésekkel. Kézzel festett jelzett, kopással, a virágon apró lepattanással. sz: 36 cm m: 25 cm 3195387
11405
478
Herendi 9 darab virágmintás nagytányér, 1942, jelzett, egyik barnaszínű szélfestéssel, háncsnyomott, kopott, egyik darabon repedéssel, d: 25 cm 3124123
11406
478
40000
Herendi kígyófüles kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 32 cm
3181298
11407
478
19000
Herendi Apponyi zöld mintás asztali lámpa. Jelzett, koszos, de eredeti búrával, szerelék fa részén hiánnyal, m: 41 cm
2829570
11408
478
22000
2856722
11409
478
3181287
11410
478
Herendi zöld Apponyi mintás kínáló, jelzett, kézzel festett, 28x24 cm 3258886
11411
478
Herendi nagy méretű jegesmedve szobor. Jelzett (Markup Béla 1927), Kézzel festett, jelzett, szép állapotban, m:19, h:21 3259646
11412
478
22000
Herendi porcelán sárkányölő János vitéz, Terv: Lőrinc István, kézzel festett, jelzett,hibátlan, m: 22 cm 3217556
11413
478
Herendi Viktória mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 14 cm
3180750
11414
478
Herendi Viktória mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
3181290
11415
478
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF