Porzellan

Zahl der Lose: 394

Herendi malacot fogó lány. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, 13,5x9 cm
11416.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi pelikán, kézzel festett, jelzett, csőre végén kis kopással m: 22 cm
11418.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi cipészfiú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, eredeti dobozában, m: 13 cm
11419.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi Viktória mintás bonbonier. Jelzett, minimális kopással, 11,5x9 cm
11420.

Rufpreis:
6 000 HUF

11421.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

11422.

Rufpreis:
12 000 HUF

11423.

Rufpreis:
6 000 HUF

11424.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, minimális kopásokkal, m: 15x20 cm
11425.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi fiú szamáron, jelzett, hibátlan, 15x12 cm
11426.

Rufpreis:
12 000 HUF

11 db Herendi porcelán kisebb tárgy, nagyrész hibátlan, macska farka letört, + egy Zsolnay tálka. Kézzel festett, jelzett, kisebb kopásokkal.
11427.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi ZOVA mintás váza. Kézzel festett, jelzett, talpán pici lepattanással m: 12 cm
11428.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF