Porzellan Zahl der Lose: 394
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3193610
11416
478
Herendi malacot fogó lány. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, 13,5x9 cm 3255981
11418
478
Herendi pelikán, kézzel festett, jelzett, csőre végén kis kopással m: 22 cm 3214789
11419
478
Herendi cipészfiú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, eredeti dobozában, m: 13 cm 3220616
11420
478
Herendi Viktória mintás bonbonier. Jelzett, minimális kopással, 11,5x9 cm 3177794
11421
478
11000
3221961
11422
478
3197053
11423
478
Herendi virágmintás füles kínáló, jelzett, tertia, kopott, sérült, h: 19 cm 2829562
11424
478
3254140
11425
478
Herendi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, minimális kopásokkal, m: 15x20 cm
3254139
11426
478
Herendi fiú szamáron, jelzett, hibátlan, 15x12 cm 3256038
11427
478
11 db Herendi porcelán kisebb tárgy, nagyrész hibátlan, macska farka letört, + egy Zsolnay tálka. Kézzel festett, jelzett, kisebb kopásokkal. 3256035
11428
478
Herendi ZOVA mintás váza. Kézzel festett, jelzett, talpán pici lepattanással m: 12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF