Porzellan Zahl der Lose: 394
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3258407
11429
478
Herendi Indiai kosár mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 18 cm 3258872
11430
478
Herendi Viktória mintás porcelán váza. Kézzel festett, Jelzett, hibátlan 14 cm 3258871
11431
478
Herendi Indiai kosár mintás porcelán bonbonniere. Kézzel festett, Jelzett, hibátlan 10x9 cm 3220162
11432
478
3800
Herendi madár faágon. Kézzel festett, jelzett, csőrén apró kopással m:11 cm 3215629
11433
478
3254818
11434
478
Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, felső felén hajszálrepedéssel, d: 11,5 cm
3215633
11435
478
Herendi Apponyi rust mintás laposváza. Jelzett, hibátlan, m: 12 cm
3218634
11436
478
Herendi pisilő puttó. Terv.: Nemes György. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm 3218246
11437
478
2 db Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, epsó lepattanással 7-8 cm 3215448
11438
478
Herendi Apponyi zöld mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 15 cm
3177616
11439
478
3139930
11440
478
Herendi Apponyi purpur mintás fonatos kínáló. Jelzett, sérült, d:11,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF