Porzellan

Zahl der Lose: 394

Herendi Indiai kosár mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
11429.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi Viktória mintás porcelán váza. Kézzel festett, Jelzett, hibátlan 14 cm
11430.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Herendi Indiai kosár mintás porcelán bonbonniere. Kézzel festett, Jelzett, hibátlan 10x9 cm
11431.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi madár faágon. Kézzel festett, jelzett, csőrén apró kopással m:11 cm
11432.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

11433.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, felső felén hajszálrepedéssel, d: 11,5 cm
11434.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Herendi Apponyi rust mintás laposváza. Jelzett, hibátlan, m: 12 cm
11435.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi pisilő puttó. Terv.: Nemes György. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
11436.

Rufpreis:
6 000 HUF

2 db Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, epsó lepattanással 7-8 cm
11437.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi Apponyi zöld mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 15 cm
11438.

Rufpreis:
6 000 HUF

11439.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi Apponyi purpur mintás fonatos kínáló. Jelzett, sérült, d:11,5 cm
11440.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF