Porzellan Zahl der Lose: 394
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3259071
11453
478
Herendi eton mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 8 cm 3260552
11454
478
4800
Herendi 2 darab porcelán rózsa, jelzett, kis sérüléssel, d: 3,5-8 cm
3260123
11455
478
Herendi Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12x9 cm 3101182
11456
478
Herendi zöld Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm
3257093
11457
478
1915 Herendi kiöntő, sérült, fedő nélkül, m: 12 cm 3258885
11458
478
2 db Herendi porcelán gyűrűtartó tálka. Kézzel festett, Jelzett, hibátlan 7, 11 cm 3258866
11459
478
Herendi porcelán tál. Kézzel festett, Jelzés nélkül! d: 32 cm 3261966
11460
478
Herendi Apponyi rust mintás csészealj, jelzett, hibátlan, d: 15,5 cm
3261976
11461
478
Herendi 2 darab pikkelyes virágmintás csésze, jelzett, egyik ragasztott, m: 5,5 cm 3261974
11462
478
Herendi Apponyi mintás csésze, jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm 3261967
11463
478
Herendi Apponyi rust mintás csészealj, jelzett, hibátlan, d: 15,5 cm 3261969
11464
478
Herendi Apponyi zöld mintás csészealj, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF