Porzellan

Zahl der Lose: 394

Herendi eton mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 8 cm
11453.

Rufpreis:
4 000 HUF
14

Herendi 2 darab porcelán rózsa, jelzett, kis sérüléssel, d: 3,5-8 cm
11454.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Herendi Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12x9 cm
11455.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Herendi zöld Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm
11456.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

1915 Herendi kiöntő, sérült, fedő nélkül, m: 12 cm
11457.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

2 db Herendi porcelán gyűrűtartó tálka. Kézzel festett, Jelzett, hibátlan 7, 11 cm
11458.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi porcelán tál. Kézzel festett, Jelzés nélkül! d: 32 cm
11459.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Apponyi rust mintás csészealj, jelzett, hibátlan, d: 15,5 cm
11460.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi 2 darab pikkelyes virágmintás csésze, jelzett, egyik ragasztott, m: 5,5 cm
11461.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Apponyi mintás csésze, jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm
11462.

Rufpreis:
3 000 HUF

11463.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Apponyi zöld mintás csészealj, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm
11464.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF