Porzellan Zahl der Lose: 394
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3208787
11574
478
3800
Rosenthal Helena 6 darabos virágmintás kínálótál készlet, jelzett, d: 24,5 cm
3258821
11575
478
Pándi Kiss János (1905-1981): Fürdőző lány, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 22cm 3258441
11576
478
cca 1900, Pöstyéni emlék falitál. Pöstyéni fürdőkocsi ábrázolással, kis kopással, d: 24 cm 3137722
11577
478
Antik porcelán kínáló, rácsiptetett karmos szerelékkel, kis kopással, d: 18 cm, m: 22 cm 2976463
11578
478
19. sz. vége, Arita japán dísztál, jelzés nélkül, kis kopottsággal, d: 21,5 cm
2598604
11579
478
3239235
11580
478
9500
15 darabos porcelán állatfigura gyűjtemény, jelzett, közte érdekes darabokkal, Lippelsdorf, stb. 3213886
11581
478
Drasche (Kispest) galamb etető leány, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
3104036
11582
478
4800
Villeroy & Boch dísztál Ich bin dir herzlich gut (Kedves vagyok hozzád) felirattal. cca 1880/1890, jelzett, mázrepedéssel, d: 30,5 cm 3159705
11583
478
3 db kínai művészi porcelán edény. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm
2824888
11584
478
5500
Keleti porcelán váza, jelzett, kopásokkal, m: 32 cm
2347376
11585
478
5500
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF