Porzellan Zahl der Lose: 394
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3255299
11599
478
Porcelaine de Bruxelles kancsóváza, jelzett, m: 23,5 cm
3255670
11600
478
5500
Japán 45 darabos porcelán összeállítás, közte érdekes darabokkal, 1-1 sérüléssel. 3255216
11602
478
Sarreguemines dísztál, fa tartóval, jelzett, d: 32 cm
3255187
11603
478
3200
3254819
11604
478
3400
Rosenthal Thomas mid-century virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 23 cm
3255190
11605
478
3200
ASA Selection 8 darab klf színű makaron design tárgy, bontatlan csomagolásban
3254816
11606
478
4200
Heinrich 6 személyes botozó készlet, porcelán kupák alátéttel, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
3255403
11607
478
Keszthely emlékbögre, a Tófürdő ábrázolásával, m: 8 cm 3255096
11608
478
Royal Porzellan kétfüles váza, babérágakkal övezett címerminta díszítéssel, jelzett, hibátlan, m: 25 cm 3258783
11609
478
Reichenbach virágmintás váza, jelzett, m: 34 cm
3258785
11610
478
Bill Bell Santa Claws limited edition porcelán dísztányér,. Eredeti dobozában d: 20 cm Macskás, humoros, matricás,jelzett, hibátlan 3258017
11611
478
2 db fajansz virágos váza plasztikus. Jelzés nélkül, kis lepattanásokkal 24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF