Porzellan

Zahl der Lose: 394

Porcelaine de Bruxelles kancsóváza, jelzett, m: 23,5 cm
11599.

Rufpreis:
4 000 HUF

Japán 45 darabos porcelán összeállítás, közte érdekes darabokkal, 1-1 sérüléssel.
11600.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Sarreguemines dísztál, fa tartóval, jelzett, d: 32 cm
11602.

Rufpreis:
6 000 HUF

11603.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Rosenthal Thomas mid-century virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 23 cm
11604.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

ASA Selection 8 darab klf színű makaron design tárgy, bontatlan csomagolásban
11605.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Heinrich 6 személyes botozó készlet, porcelán kupák alátéttel, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
11606.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Keszthely emlékbögre, a Tófürdő ábrázolásával, m: 8 cm
11607.

Rufpreis:
4 000 HUF

Royal Porzellan kétfüles váza, babérágakkal övezett címerminta díszítéssel, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
11608.

Rufpreis:
5 000 HUF

Reichenbach virágmintás váza, jelzett, m: 34 cm
11609.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bill Bell Santa Claws limited edition porcelán dísztányér,. Eredeti dobozában d: 20 cm Macskás, humoros, matricás,jelzett, hibátlan
11610.

Rufpreis:
5 000 HUF

2 db fajansz virágos váza plasztikus. Jelzés nélkül, kis lepattanásokkal 24 cm
11611.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF