Porzellan Zahl der Lose: 394
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3234406
11661
478
ASA Selection 6 darab design kávés csésze alátéttel, jelzett, eredeti bontatlan csomagolásban. 3237234
11662
478
3400
Kínai famille rose dísztányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 26,5 cm
3240122
11663
478
6 darabos színes modern lakberendezési design tárgy, porcelán és üveg, érdekes darabokkal.
3240090
11664
478
4200
4 darab német aranyozott elefántcsontszínű porcelán váza, jelzett, m: 15-18 cm
3232063
11665
478
Gránit Esztergom feliratos porcleán kulacs, Kézzel festett, jelzett, hibátlan 11 cm
3198973
11666
478
Antik porcelán patikus keverőmozsár, jelzett, kopással, m: 20,5 cm
3147917
11667
478
Japán porcelán tál. Jelzett kis kopással d: 18 cm
3144931
11668
478
Aquincum cipőt suvickoló lány. Jelzett, hibátlan, m: 9 cm 2495004
11669
478
Aquincum Fertőd porcelán váza. Matricás, jelzett, minimális kopással. 16 cm 3237368
11670
478
2 db Kínai famille rose stílusú dísztál. Matricás, jelzett, hibátlan d: 22 cm + egy japán aranyozott dísztál
3239090
11671
478
Kispesti madár. Kézzel festett, jelzett, 14 cm
3238509
11672
478
Epiag éjjeli edény jelzett d: 18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF