Porzellan

Zahl der Lose: 394

ASA Selection 6 darab design kávés csésze alátéttel, jelzett, eredeti bontatlan csomagolásban.
11661.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kínai famille rose dísztányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 26,5 cm
11662.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

6 darabos színes modern lakberendezési design tárgy, porcelán és üveg, érdekes darabokkal.
11663.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

4 darab német aranyozott elefántcsontszínű porcelán váza, jelzett, m: 15-18 cm
11664.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Gránit Esztergom feliratos porcleán kulacs, Kézzel festett, jelzett, hibátlan 11 cm
11665.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik porcelán patikus keverőmozsár, jelzett, kopással, m: 20,5 cm
11666.

Rufpreis:
1 400 HUF

Japán porcelán tál. Jelzett kis kopással d: 18 cm
11667.

Rufpreis:
1 800 HUF

Aquincum cipőt suvickoló lány. Jelzett, hibátlan, m: 9 cm
11668.

Rufpreis:
2 400 HUF

Aquincum Fertőd porcelán váza. Matricás, jelzett, minimális kopással. 16 cm
11669.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db Kínai famille rose stílusú dísztál. Matricás, jelzett, hibátlan d: 22 cm + egy japán aranyozott dísztál
11670.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kispesti madár. Kézzel festett, jelzett, 14 cm
11671.

Rufpreis:
1 800 HUF

Epiag éjjeli edény jelzett d: 18 cm
11672.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF