Porzellan Zahl der Lose: 394
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3041728
11685
478
3045833
11686
478
3258303
11687
478
Wagner & Apel Bertram harmónikás kisfiú. Jelzett, hibátlan m: 13 cm 3260093
11688
478
Meinl Gránit fajansz cukros edény. Fehér mázas, jelzett, minimális lepattanással m: 12 cm 3259482
11689
478
Fajansz reggelitő tálca, fém kerettel. Matricás, jelzett, 35x25 cm 3254518
11690
478
Szombathely Iseum és püspöki palota 2 db Decobex dísztányér. Limitált kiadás, matricás, jelzett, hibátlan d: 20 cm
3254354
11691
478
3254455
11692
478
2 db H&R Johnson fajansz fali dísz. Virágot ábrázoló, jelzett, kopással d:15 cm
3254454
11693
478
Björn Wiinblad Nymolle Denmark dán design porcelán dísztál . Az év február hónapjára, grafikákkal,Maskerade . Matricás, jelzett, hibátlan d: 15 cm 3254452
11694
478
Antik fajansz kiskancsó, jelzés nélkül, kopással, m: 8 cm 3254453
11695
478
Városlődi kerámia "Balatoni emlék" feliratú mázas kerámia fali tál, apró mázhibákkal, jelzett, d: 19,5 cm
3255835
11696
478
11 darab plasztikus porcelán rózsa, zömmel Ens, közte 4 darab Herendi, jelzett, sérülésekkel. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF