Porzellan

Zahl der Lose: 394

11685.

Rufpreis:
1 600 HUF

11686.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wagner & Apel Bertram harmónikás kisfiú. Jelzett, hibátlan m: 13 cm
11687.

Rufpreis:
3 000 HUF

Meinl Gránit fajansz cukros edény. Fehér mázas, jelzett, minimális lepattanással m: 12 cm
11688.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fajansz reggelitő tálca, fém kerettel. Matricás, jelzett, 35x25 cm
11689.

Rufpreis:
3 000 HUF
23

Szombathely Iseum és püspöki palota 2 db Decobex dísztányér. Limitált kiadás, matricás, jelzett, hibátlan d: 20 cm
11690.

Rufpreis:
3 000 HUF

11691.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db H&R Johnson fajansz fali dísz. Virágot ábrázoló, jelzett, kopással d:15 cm
11692.

Rufpreis:
3 000 HUF

Björn Wiinblad Nymolle Denmark dán design porcelán dísztál . Az év február hónapjára, grafikákkal,Maskerade . Matricás, jelzett, hibátlan d: 15 cm
11693.

Rufpreis:
2 000 HUF

Antik fajansz kiskancsó, jelzés nélkül, kopással, m: 8 cm
11694.

Rufpreis:
1 600 HUF

Városlődi kerámia "Balatoni emlék" feliratú mázas kerámia fali tál, apró mázhibákkal, jelzett, d: 19,5 cm
11695.

Rufpreis:
3 000 HUF

11 darab plasztikus porcelán rózsa, zömmel Ens, közte 4 darab Herendi, jelzett, sérülésekkel.
11696.

Rufpreis:
3 000 HUF
14

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF