Porzellan Zahl der Lose: 394
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3217549
11745
478
Drasche porcelán hamutál. Matricás, jelzett, kopással 15x12 cm
3234135
11746
478
Jelzés nélkül: Antik fajansz tál. Matricás, kis lepattanással 22x22 cm
3159834
11747
478
Villeroy & Boch antik kínáló. cca 19. sz. második fele, kopással, erős mázrepedésekkel, d: 31 cm 3257239
11748
478
4 db porcelán dísztárgy (bonbonier, kosárka, stb.), jelzés nélkül, vegyes méretben és állapotban 3257233
11749
478
7 db kis porcelán emléktárgy, közte Hollóházi Csepel Művek kupicás pohár, Aquincum Balaton emléktálka, bécsi váza, stb. Vegyes méretben és állapotban.
3256107
11750
478
Meisseni kétoldalas mini pajzán büszt, jelzett, hibátlan 5,5 cm
3144300
11751
478
Budapest Halászbástya ábrázolással bonbonier. Jelzett, kis kopással, d: 7,5 cm
2793084
11752
478
Bavaria porcelán tál, jelzett, kopott, d: 29 cm
3094882
11753
478
Német makkmintás ónfedeles sörös korsó. Jelzett, alján anyaghibákkal, m: 14 cm
3216640
11754
478
1975 Szeged Nemzetközi Ökölvívó Jubileumi Ökölvívó Sportverseny. d 10 cm porcelán plakett Hollóházi?
3237315
11755
478
3400
Drasche szivárványhal és csiga. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm
2824886
11756
478
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF