Porzellan Zahl der Lose: 394
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3255816
11757
478
Kacsacsalád. Német porcelán figura, h: 8,5 cm 3259638
11758
478
Szamár és kutya porcelán figurális szobor. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 19x14 cm
3261528
11759
478
Retro német pralinékínáló, festett cseresznyevirág mintával, jelzett, 12x12 cm
3261530
11760
478
4 részes kínai porcelántárgy, klf méretben. 3261478
11761
478
cca 1980, Gzhel korsó fedéllel, jelzett, m: 23 cm 3260867
11762
478
3200
Lomonosov balerina és fiú figurák. Jelzett, m: 11-14 cm 3260871
11763
478
Pingvin figura, címkével jelzett, m: 17 cm
3261480
11764
478
Bavaria 3 részes reggeliző szett, jelzett, d: 19,5 cm 3261482
11765
478
6 darab kínai porcelán tárgy, szakés csésze, pálcikatartó, jelzett, egyiken repedéssel 3260560
11766
478
5 darab antik csésze, egyik alátéttel 3261738
11767
478
2200
Heinrich karácsonyi mintás kínálótál, jelzett, d: 25,5 cm 3261485
11769
478
19.sz. vége, Komacsésze, m: 7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF