Porzellan

Zahl der Lose: 394

Fürstenberg mid-century design gyertyatartó pár, jelzett, hibátlan, d: 9 cm, m: 7 cm
11733.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Jelzés nélkül: Kínáló tál antik jelenettel. Matricás, jelzett, kopással 25 cm
11734.

Rufpreis:
2 400 HUF

Goebel Artis Orbis dísztálka, Auguste Renoir: festményének reprodukciójával díszítve. Jelzett, d: 10 cm
11735.

Rufpreis:
1 800 HUF

11736.

Rufpreis:
1 200 HUF

11737.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

11738.

Rufpreis:
1 800 HUF

11739.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Limoges kobaltkék festéses dísztál. Jelzett, hibátlan, d: 20 cm
11740.

Rufpreis:
1 600 HUF

Könyv Hévíz felirattal és dekorral, jelzés nélkül, hibátlan 10x6 cm
11741.

Rufpreis:
1 800 HUF

Aquinum kis kutya. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 6 cm
11742.

Rufpreis:
2 400 HUF

Acko porcelán tojás, Matricás, jelzett, minimális kopással 9 cm
11743.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lengyel söröskorsó, jelzés nélkül, feliratos, m: 17 cm
11744.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF