Porzellan Zahl der Lose: 394
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3219924
11733
478
3200
Fürstenberg mid-century design gyertyatartó pár, jelzett, hibátlan, d: 9 cm, m: 7 cm
3234134
11734
478
Jelzés nélkül: Kínáló tál antik jelenettel. Matricás, jelzett, kopással 25 cm
3165915
11735
478
Goebel Artis Orbis dísztálka, Auguste Renoir: festményének reprodukciójával díszítve. Jelzett, d: 10 cm
3160769
11736
478
3108950
11737
478
2200
2493432
11738
478
3024514
11739
478
2200
3139643
11740
478
Limoges kobaltkék festéses dísztál. Jelzett, hibátlan, d: 20 cm
3149171
11741
478
Könyv Hévíz felirattal és dekorral, jelzés nélkül, hibátlan 10x6 cm
3149170
11742
478
Aquinum kis kutya. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 6 cm
3149060
11743
478
Acko porcelán tojás, Matricás, jelzett, minimális kopással 9 cm 3218643
11744
478
Lengyel söröskorsó, jelzés nélkül, feliratos, m: 17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF