Porzellan

Zahl der Lose: 394

Drasche Kőbánya madár. Tervező Veress Miklós. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm
11612.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Hollóháza stúdió Király fali dísz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm
11613.

Rufpreis:
6 000 HUF
11

Rokokó pár nagy méretű porcelán figurális gyertyatartó. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 31 cm
11614.

Rufpreis:
6 000 HUF

Villeroy & Boch "Valeria" 2 darab mélytányér, erősen mázrepedt, jelzett, d: 25 cm
11615.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ens 2 darab porcelán rózsa, jelzett, minimális pattogzással, d: 5 cm
11616.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

4 darab festett porcelán golyó asztaldísz, kis pattogzással, m: 6-8 cm
11617.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

cca 19. sz, doboznyi porcelán virág, legtöbb drótozva, vegyes állapotban
11618.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
13

11619.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

12 darab klf porcelán tejkiöntő, jelzettek, közte minőségi, jó darabokkal, hibátlan.
11620.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

11621.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Zenélő pár porcelán szobor, jelzés nélkül, hibátlan 16 cm
11622.

Rufpreis:
3 000 HUF

11623.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF