Porzellan Zahl der Lose: 394
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3259101
11612
478
Drasche Kőbánya madár. Tervező Veress Miklós. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm 3259718
11613
478
Hollóháza stúdió Király fali dísz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm 3259635
11614
478
Rokokó pár nagy méretű porcelán figurális gyertyatartó. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 31 cm 3261175
11615
478
Villeroy & Boch "Valeria" 2 darab mélytányér, erősen mázrepedt, jelzett, d: 25 cm
3260554
11616
478
Ens 2 darab porcelán rózsa, jelzett, minimális pattogzással, d: 5 cm
3261760
11617
478
4 darab festett porcelán golyó asztaldísz, kis pattogzással, m: 6-8 cm 3261714
11618
478
3800
cca 19. sz, doboznyi porcelán virág, legtöbb drótozva, vegyes állapotban 3261736
11619
478
4800
3262070
11620
478
4800
12 darab klf porcelán tejkiöntő, jelzettek, közte minőségi, jó darabokkal, hibátlan. 3043871
11621
478
3200
3147926
11622
478
Zenélő pár porcelán szobor, jelzés nélkül, hibátlan 16 cm 3144870
11623
478
3200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF