Porzellan

Zahl der Lose: 394

11586.

Rufpreis:
5 000 HUF

11587.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

11588.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

11589.

Rufpreis:
6 000 HUF

6 db Hollóházi ÁB Állami biztosítós porcelán korsó. Matricás, jelzett, hibátlan 14 cm
11590.

Rufpreis:
4 000 HUF

11591.

Rufpreis:
5 000 HUF

3 db fehér mázas német porcelán váza. Jelzett, hibátlan 20 cm-ig
11592.

Rufpreis:
4 000 HUF

2 db Royal Copenhagen fali dísz. biszkvit porcelán, jelzett d: 15 cm
11593.

Rufpreis:
4 000 HUF

alföldi 2 darab kancsó, közte ritka mesemintás, jelzett, m: 15-18 cm
11594.

Rufpreis:
4 000 HUF

Aquincum búbos vöcsök. Jelzett, hibátlan, m: 15 cm
11595.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Wagner & Apel Bertram halász. Jelzett, hibátlan (tűzhibával), m: 23 cm
11596.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1850, Famille Rose kínai tál. Jelzés nélkül, kopással, d: 15 cm
11598.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF