Porzellan Zahl der Lose: 394
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2976467
11586
478
19. sz. vége, Arita japán dísztál, jelzés nélkül, pattanásokkal, fém szerelékkel, d: 22 cm
3142999
11587
478
6500
2824887
11588
478
5500
3193505
11589
478
Rosenthal virágmintás 12 darabos étkészlet, leveses sérült és fedő nélkül, jelzett, tálak d: 26 cm
3260029
11590
478
6 db Hollóházi ÁB Állami biztosítós porcelán korsó. Matricás, jelzett, hibátlan 14 cm
3254457
11591
478
3254450
11592
478
3 db fehér mázas német porcelán váza. Jelzett, hibátlan 20 cm-ig 3254451
11593
478
2 db Royal Copenhagen fali dísz. biszkvit porcelán, jelzett d: 15 cm 3254496
11594
478
alföldi 2 darab kancsó, közte ritka mesemintás, jelzett, m: 15-18 cm 3254488
11595
478
3800
Aquincum búbos vöcsök. Jelzett, hibátlan, m: 15 cm 3255222
11596
478
Wagner & Apel Bertram halász. Jelzett, hibátlan (tűzhibával), m: 23 cm
3255650
11598
478
cca 1850, Famille Rose kínai tál. Jelzés nélkül, kopással, d: 15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF