Porzellan Zahl der Lose: 394
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3261971
11465
478
Herendi Apponyi mintás csésze, jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm 3261517
11466
478
Herendi tálka és gyufatartó, klf jelzéssel, h: 13 cm 3258057
11467
478
40000
Zsolnay váza. cca 1885, aranykontúrozott virágmintával festett korongozott finomfajansz. Jelzett: kobaltkék családi pecsét, restaurált, m: 22 cm 3149078
11468
478
36000
3177606
11469
478
40000
3076299
11470
478
22000
3215229
11471
478
30000
3182102
11472
478
30000
3262675
11473
478
22000
Zsolnay plasztikus virág mintás porcelán dísztál. Kézzet festett, jelzett, hibátlan. d: 30 cm 3217547
11474
478
Zsolnay porcelán dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 30 cm
3257979
11475
478
cca 1890, Zsolnay kis jardinierre. Aranykontúrozott virágmintákkal festett öntött finomfajansz, pereménél áttört mintával. Jelzett, repedésvonallal, 12x7 cm 3217546
11476
478
Zsolnay porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF