Porzellan

Zahl der Lose: 394

Herendi Apponyi mintás csésze, jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm
11465.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi tálka és gyufatartó, klf jelzéssel, h: 13 cm
11466.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay váza. cca 1885, aranykontúrozott virágmintával festett korongozott finomfajansz. Jelzett: kobaltkék családi pecsét, restaurált, m: 22 cm
11467.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

11468.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

11469.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

11470.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

11471.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

11472.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Zsolnay plasztikus virág mintás porcelán dísztál. Kézzet festett, jelzett, hibátlan. d: 30 cm
11473.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Zsolnay porcelán dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 30 cm
11474.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1890, Zsolnay kis jardinierre. Aranykontúrozott virágmintákkal festett öntött finomfajansz, pereménél áttört mintával. Jelzett, repedésvonallal, 12x7 cm
11475.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Zsolnay porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 24 cm
11476.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF