Porzellan

Zahl der Lose: 394

Hollóházi legyezős nő. Jelzett, hibátlan, m: 26,5 cm
11525.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi párnát tartó népviseletes lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
11526.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Hollóházi hölgy kottával porcelán figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
11527.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Hollóházi legyezős nő. Kézzel festett jelzett, hibátlan, m: 26,5 cm
11528.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Hollóházi Erika mintás talpas kínáló, jelzett, d: 26 cm, m: 15 cm
11529.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Hollóházi Erika mintás négyszögletes tál, jelzett, 26x26 cm
11530.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Hollóházi Ludas Matyi. Jelzett, minimális kopással, m: 18 cm
11531.

Rufpreis:
2 000 HUF

11532.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

11533.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi papagájok, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
11534.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi napozó akt, jelzett, hibátlan, h: 21 cm
11535.

Rufpreis:
3 000 HUF

11536.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF