Porzellan Zahl der Lose: 394
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3258165
11525
478
Hollóházi legyezős nő. Jelzett, hibátlan, m: 26,5 cm 3259633
11526
478
Hollóházi párnát tartó népviseletes lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm 3259625
11527
478
4600
Hollóházi hölgy kottával porcelán figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm 3259627
11528
478
4200
Hollóházi legyezős nő. Kézzel festett jelzett, hibátlan, m: 26,5 cm 3261711
11529
478
3800
Hollóházi Erika mintás talpas kínáló, jelzett, d: 26 cm, m: 15 cm 3261712
11530
478
3800
Hollóházi Erika mintás négyszögletes tál, jelzett, 26x26 cm 3215901
11531
478
Hollóházi Ludas Matyi. Jelzett, minimális kopással, m: 18 cm 3147707
11532
478
900
Hollóházi borsszóró. Jelzett, hibátlan, dugója nélkül, m: 8,5 cm
3182091
11533
478
Hollóházi 2 darab népi ruhás figura. Jelzett, kis kopással és alátámasztási nyommal, m: 17-19 cm
3239307
11534
478
Hollóházi papagájok, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 3233196
11535
478
Hollóházi napozó akt, jelzett, hibátlan, h: 21 cm 2965955
11536
478
Hollóházi Riolit virágmintás falitál, jelzéssel, mázrepedéssel, kis kopással, d: 23,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF