Porzellan

Zahl der Lose: 394

11513.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Hollóházi tükrös nő. Jelzett, minimális lepattanással, m: 28 cm
11514.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

8 darab Hollóházi tárgy + Aquincum zenész. Jelzett darabok, 1-1 sérüléssel, kopással, klf méretben.
11515.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi Riolit kulacs, jelzett, kopással, m: 15,5 cm
11516.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Hollóházi Hajnalka mintás 4 darab tárgy, váza, tojás bonbonier, tálka, jelzett, kis kopással.
11517.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi Szász Endre tervezte tányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:15,5 cm
11518.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi térdelő akt. Jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm
11519.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán bonbonniere Matricás jelzett, hibátlan. 9x7 cm
11520.

Rufpreis:
4 000 HUF

-  Hollóházi Jurcsák László által tervezett tál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm
11521.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
11522.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi ritka lila színű Szász Endre által tervezett porcelán bonbonniere csavaros tetővel Matricás jelzett, hibátlan. m: 6 cm
11523.

Rufpreis:
5 000 HUF
11

Hollóházi porcelán bonbonniere. Terv: Bakó-Hetey Rozália. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 10 cm
11524.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF