Porzellan Zahl der Lose: 394
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2934804
11513
478
4800
3234034
11514
478
5500
Hollóházi tükrös nő. Jelzett, minimális lepattanással, m: 28 cm 3233199
11515
478
8 darab Hollóházi tárgy + Aquincum zenész. Jelzett darabok, 1-1 sérüléssel, kopással, klf méretben. 3254408
11516
478
Hollóházi Riolit kulacs, jelzett, kopással, m: 15,5 cm
3254491
11517
478
Hollóházi Hajnalka mintás 4 darab tárgy, váza, tojás bonbonier, tálka, jelzett, kis kopással. 3256041
11518
478
Hollóházi Szász Endre tervezte tányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:15,5 cm 3255099
11519
478
Hollóházi térdelő akt. Jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm
3258852
11520
478
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán bonbonniere Matricás jelzett, hibátlan. 9x7 cm 3258857
11521
478
- Hollóházi Jurcsák László által tervezett tál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm 3258858
11522
478
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm 3258849
11523
478
Hollóházi ritka lila színű Szász Endre által tervezett porcelán bonbonniere csavaros tetővel Matricás jelzett, hibátlan. m: 6 cm 3258845
11524
478
Hollóházi porcelán bonbonniere. Terv: Bakó-Hetey Rozália. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF