Porzellan

Zahl der Lose: 394

Aquincum Kockával játszó kislány. Terv.: Ősz Szabó Antónia. Jelzett, hibátlan 9 cm
11391.

Rufpreis:
10 000 HUF
11

Hollóházi art deco tacskó figura. Kézzel festett ,jelzett, hibátlan 11x7 cm
11392.

Rufpreis:
10 000 HUF

Aquincum aquazur sün. Terv: Ősz Szabó Antónia. Jelzett, hibátlan, h: 6,5 cm
11394.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rosenthal madár. Terv.: Theodor Karner. Jelzett, minimális kopással, m: 10,5 cm
11395.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Hollóházi focista Újpest mezben. Jelzett, hibátlan, m: 26,5 cm
11396.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44
10

Zsolnay porcelán figura, botot faragó fiúcska, kézzel festett, jelzett, hibátlan 14 cm
11397.

Rufpreis:
6 000 HUF
9

11398.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi art deco kutya. Terv.: Őry Ferenc. Jelzett, kis mázhibával, h: 11,5 cm
11399.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Viktória mintás 3x6 személyes tányér készlet leveses, sütemény és lapos tányér. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d:19-26 cm
11400.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Herend Miramare mintás porcelán dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 26 cm Nagyon ritka minta!
11401.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Herendi fürdőző nő, kézzel festett porcelán, hibátlan, Lux Elek terv, jelzett, m: 38 cm
11402.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Herendi apróvirág mintás téte á téte, páros reggeliző készlet, nagy tálcával 30x40 cm. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, egyik csészén hajszálrepedés
11403.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF