Porzellan Zahl der Lose: 394
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3258310
11391
478
Aquincum Kockával játszó kislány. Terv.: Ősz Szabó Antónia. Jelzett, hibátlan 9 cm 3254485
11392
478
Hollóházi art deco tacskó figura. Kézzel festett ,jelzett, hibátlan 11x7 cm 3254486
11394
478
Aquincum aquazur sün. Terv: Ősz Szabó Antónia. Jelzett, hibátlan, h: 6,5 cm 3254142
11395
478
Rosenthal madár. Terv.: Theodor Karner. Jelzett, minimális kopással, m: 10,5 cm 3255102
11396
478
7500
Hollóházi focista Újpest mezben. Jelzett, hibátlan, m: 26,5 cm 3254484
11397
478
Zsolnay porcelán figura, botot faragó fiúcska, kézzel festett, jelzett, hibátlan 14 cm 3255106
11398
478
3257100
11399
478
Hollóházi art deco kutya. Terv.: Őry Ferenc. Jelzett, kis mázhibával, h: 11,5 cm 3215222
11400
478
100000
Herendi Viktória mintás 3x6 személyes tányér készlet leveses, sütemény és lapos tányér. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d:19-26 cm 3259843
11401
478
60000
Herend Miramare mintás porcelán dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 26 cm Nagyon ritka minta! 3233172
11402
478
48000
Herendi fürdőző nő, kézzel festett porcelán, hibátlan, Lux Elek terv, jelzett, m: 38 cm
3162789
11403
478
24000
Herendi apróvirág mintás téte á téte, páros reggeliző készlet, nagy tálcával 30x40 cm. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, egyik csészén hajszálrepedés Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF