Porzellan Zahl der Lose: 394
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3258889
11489
478
4200
Zsolnay búzavirág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan 7,5×7,5 cm. 3258861
11490
478
Zsolnay virágos váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 26 cm 3259078
11491
478
Zsolnay Stafír mintás tejkiöntő és 2 darab csésze alátéttel. Jelzett, hibátlan. 3259082
11492
478
Zsolnay Pompadour mintás kávés csésze alátéttel. Jelzett. 3197074
11493
478
Zsolnay pillangó mintás ékszertartó tálka. Sérült, javított, d: 8 cm
3239301
11494
478
Zsolnay Annuska korsóval. Jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm 3254144
11495
478
Zsolnay virágmintás hamuzó és tálka, jelzett, h: 11-12 cm 3260137
11496
478
Zsolnay koma bögre. Matricás, jelzett, kopással d: 12 cm, m: 9 cm 3258106
11497
478
Zsolnay őz a gidájával. Jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm 3256615
11498
478
Zsolnay hamuzó és tálka, jelzett, mázrepedéssel, h: 9-12 cm
3258770
11499
478
Zsolnay antik virágmintás falitál, jelzett, kopással, d: 24 cm 3259652
11500
478
Zsolnay pillangó mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kis elszineződéss d: 12 cm, Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF