Porzellan

Zahl der Lose: 394

Zsolnay búzavirág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan 7,5×7,5 cm.
11489.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Zsolnay virágos váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
11490.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay Stafír mintás tejkiöntő és 2 darab csésze alátéttel. Jelzett, hibátlan.
11491.

Rufpreis:
4 000 HUF
22

Zsolnay Pompadour mintás kávés csésze alátéttel. Jelzett.
11492.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
11

11493.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zsolnay Annuska korsóval. Jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
11494.

Rufpreis:
2 800 HUF

Zsolnay virágmintás hamuzó és tálka, jelzett, h: 11-12 cm
11495.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay koma bögre. Matricás, jelzett, kopással d: 12 cm, m: 9 cm
11496.

Rufpreis:
2 800 HUF

Zsolnay őz a gidájával. Jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
11497.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay hamuzó és tálka, jelzett, mázrepedéssel, h: 9-12 cm
11498.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Zsolnay antik virágmintás falitál, jelzett, kopással, d: 24 cm
11499.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kis elszineződéss d: 12 cm,
11500.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF