Porzellan Zahl der Lose: 394
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3256613
11477
478
Zsolnay Kajofi. Karl József és fia likőr és rumgyára Hokobol. Mázas fajansz kulacs dombornyomott címerrel. Jelzett, hibátlan, m: 16 cm 3256602
11478
478
Zsolnay porcelán modern ,,darázs" váza, tervező: Török János, kézzel festett, jelzett, hibátlan (tűzrepedéssel), m: 15,5 cm
3258768
11479
478
Zsolnay virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 18 cm 3258023
11480
478
Zsolnay eozin mázas kút, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 3177602
11481
478
Zsolnay furulyázó fiú. Kézzel festett, jelzés nélküli vizsgadarab, kis kopással, 22x19 cm
3152290
11482
478
Zsolnay kakas és tyúk. Jelzett, lepattanással, m: 12 cm
2937795
11483
478
3234107
11484
478
4800
Zsolnay étkészlet részlet, ritka mintával. 4 tálaló tál, sótartó, tányérok. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, egy tányéron repedéssel. 3237082
11485
478
2 db Zsolnay porcelán figura. Labdázó fiú és korsós lány. Kézzel festett, jelzet, minimális kopással m: 8 cm , 11 cm 3254143
11486
478
4200
Zsolnay búzavirág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan 7,5×7,5 cm. 3255107
11487
478
Zsolnay kislány virággal. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm
3258898
11488
478
4200
Zsolnay virág mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan 14 cm + kis pohár 7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF