Porzellan

Zahl der Lose: 394

Zsolnay Kajofi. Karl József és fia likőr és rumgyára Hokobol. Mázas fajansz kulacs dombornyomott címerrel. Jelzett, hibátlan, m: 16 cm
11477.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zsolnay porcelán modern ,,darázs" váza, tervező: Török János, kézzel festett, jelzett, hibátlan (tűzrepedéssel), m: 15,5 cm
11478.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsolnay virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
11479.

Rufpreis:
8 000 HUF
9

Zsolnay eozin mázas kút, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
11480.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11481.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay kakas és tyúk. Jelzett, lepattanással, m: 12 cm
11482.

Rufpreis:
4 000 HUF

11483.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay étkészlet részlet, ritka mintával. 4 tálaló tál, sótartó, tányérok. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, egy tányéron repedéssel.
11484.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

2 db Zsolnay porcelán figura. Labdázó fiú és korsós lány. Kézzel festett, jelzet, minimális kopással m: 8 cm , 11 cm
11485.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay búzavirág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan 7,5×7,5 cm.
11486.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Zsolnay kislány virággal. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm
11487.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay virág mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan 14 cm + kis pohár 7 cm
11488.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF