Porzellan Zahl der Lose: 394
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3201022
11537
478
Hollóházi paprikát fűző nő. Jelzett, m: 25 cm 3232055
11538
478
Hollóházi kutya, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 3258102
11539
478
Hollóházi németjuhász kutya. jelzett, kis kopással h: 20,5 cm
3258558
11540
478
2200
Hollóházi hegedűs, jelzett, m: 14,5 cm 3254511
11541
478
Hollóházi kulacs, Pannondrink barack pálinka. Jelzett, hibáétlan m: 22 cm 3254503
11542
478
3200
3 db Hollóházi porcelán plakett: TIT, Határőrség
3254504
11543
478
3200
Hollóházi MHSZ porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan 19 cm
3258299
11544
478
Hollóházi madárpár, jelzett, hibátlan, m: 17cm 3258287
11545
478
Hollóházi matyó népviseletes pár. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 12 cm, 11 cm
3254493
11546
478
Hollóházi 7 darab porcelán, közte Erika váza. 3254489
11547
478
Hollóházi bohócpár. Jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm 3255818
11548
478
Hollóházi balerina. Jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF