Porzellan

Zahl der Lose: 394

cca 1930 Thomas Goode & Co. Staffordshire paradicsommadár és rovarmintás kézzel festett kínálótál, jelzett, minimális kopással, 20,5x20,5 cm
11561.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

11562.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11564.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

11565.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Villeroy & Boch Taiping jugendstil jardiniere. Kézzel festett polikróm mázakkal fedett finomfajansz, cca 1900. Jelzett, kopással, repedt mázzal, minimális ütődésnyommal, 21x8,5x8,5 cm
11566.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11567.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Hummel libákat etető kislány. Kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
11568.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1960, Melitta 25 darabos 6 személyes reggeliző készlet. Designer: Lieselotte Kantner (1927-2024). Jelzett, egy csészén kis repedésvonallal, ritka.
11569.

Rufpreis:
12 000 HUF

11570.

Rufpreis:
10 000 HUF

11571.

Rufpreis:
4 000 HUF

WS&S Wilhelm Schiller & Sohn ághalmon fekvő fiú figurális tárolóedény. cca 1880/90, jelzett, kis kopással, h: 14 cm
11572.

Rufpreis:
12 000 HUF

11573.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF