Porzellan Zahl der Lose: 394
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3258436
11561
478
24000
cca 1930 Thomas Goode & Co. Staffordshire paradicsommadár és rovarmintás kézzel festett kínálótál, jelzett, minimális kopással, 20,5x20,5 cm
3258840
11562
478
3176976
11564
478
17000
3147821
11565
478
11000
3142851
11566
478
Villeroy & Boch Taiping jugendstil jardiniere. Kézzel festett polikróm mázakkal fedett finomfajansz, cca 1900. Jelzett, kopással, repedt mázzal, minimális ütődésnyommal, 21x8,5x8,5 cm 3177853
11567
478
15000
3258031
11568
478
Hummel libákat etető kislány. Kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm 3240407
11569
478
cca 1960, Melitta 25 darabos 6 személyes reggeliző készlet. Designer: Lieselotte Kantner (1927-2024). Jelzett, egy csészén kis repedésvonallal, ritka. 3147913
11570
478
3041962
11571
478
cca 1890-1900 Szecessziós jardiniere, kopással, talpánál pattanással, egy helyen restaurált, 35x10x17 cm 3194344
11572
478
WS&S Wilhelm Schiller & Sohn ághalmon fekvő fiú figurális tárolóedény. cca 1880/90, jelzett, kis kopással, h: 14 cm
3101803
11573
478
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF