Porzellan

Zahl der Lose: 394

Herendi Apponyi purpur mintás levél alakú ékszeres tál, jelzett, hibátlan, h: 15 cm
11441.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Herendi nyúl. Jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm
11442.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Herendi Debrecen 1631-1961 Egyetem emlék tányér. Kézzel festett, jelzett, kopással 14x9 cm
11443.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Apponyi purpur mintás körmös bonbonier. Jelzett, kis kopással, d: 9,5 cm
11444.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Herendi Viktória mintás gyűrűtartó tálka, jelzett, h:8,5 cm
11445.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Herendi Viktória mintás tálka, koi hal figurával, jelzett, h: 10 cm
11446.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi lilavirágos tojás alakú ékszertartó, jelzett, h: 7,5 cm
11447.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi 2 darab Viktória mintás levél alakú kínáló, jelzett, kopott, h: 14-15 cm
11448.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

11449.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi petrezselyem mintás porcelán lábas kínáló. Kézzel festett, Jelzett, hibátlan d: 11 cm
11450.

Rufpreis:
4 000 HUF
13

Herendi Viktória mintás porcelán szív bonbonniere. Kézzel festett, Jelzett, hibátlan 8 cm
11451.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi csikós. Jelzett, hiánnyal, 21x20 cm
11452.

Rufpreis:
5 000 HUF
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF