Porzellan Zahl der Lose: 394
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3239315
11441
478
6500
Herendi Apponyi purpur mintás levél alakú ékszeres tál, jelzett, hibátlan, h: 15 cm
3258304
11442
478
Herendi nyúl. Jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm 3260111
11443
478
Herendi Debrecen 1631-1961 Egyetem emlék tányér. Kézzel festett, jelzett, kopással 14x9 cm 3254145
11444
478
6500
Herendi Apponyi purpur mintás körmös bonbonier. Jelzett, kis kopással, d: 9,5 cm 3255271
11445
478
3800
Herendi Viktória mintás gyűrűtartó tálka, jelzett, h:8,5 cm 3255268
11446
478
Herendi Viktória mintás tálka, koi hal figurával, jelzett, h: 10 cm 3255219
11447
478
Herendi lilavirágos tojás alakú ékszertartó, jelzett, h: 7,5 cm 3255376
11448
478
Herendi 2 darab Viktória mintás levél alakú kínáló, jelzett, kopott, h: 14-15 cm 3258878
11449
478
Herendi hecsedli mintás porcelán áttört bonbonniere. Kézzel festett, Jelzett, hibátlan d: 13 cm
3258883
11450
478
Herendi petrezselyem mintás porcelán lábas kínáló. Kézzel festett, Jelzett, hibátlan d: 11 cm 3258874
11451
478
Herendi Viktória mintás porcelán szív bonbonniere. Kézzel festett, Jelzett, hibátlan 8 cm 3257976
11452
478
Herendi csikós. Jelzett, hiánnyal, 21x20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF