Porzellan Zahl der Lose: 394
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3260864
11501
478
Zsolnay porcelán "Labdás Öcsi". Kézzel festett, jelzett (tervező: Sinkó András), kis kopással, m: 13,5 cm
3260523
11502
478
Zsolnay botfaragó kisfiú, fehérmázas, jelzett, m: 14 cm
2977672
11503
478
26000
3257201
11504
478
15000
Hollóházi Hajnalka mintás porcelán gyűjtemény: 5 db váza 24 cm-ig, tál, bonbonnier, hamutál, összesen 9 db Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 2854824
11505
478
3800
3237024
11506
478
Hollóházi rózsás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan14x9 cm
3254509
11507
478
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, zöld mázzal, jelzett, hibátlan m: 20 cm 3259631
11508
478
Hollóházi lovagló betyár. Kézzel festett jelzett, hibátlan, m: 26 cm 3261011
11509
478
Hollóházi emeletes asztalközép kínáló. Jelzett, d: 26 cm, m: 38 cm 3261219
11510
478
Hollóházi mid-century geometrikus mintás váza, terv.: Gazder Antal. Jelzett, m: 17 cm 3261227
11511
478
Herendi petrezselyemlevél mintás váza, fogpiszkatartó, kínáló. Jelzett, m: 12,5 cm, alatt, kínáló füle ragasztott.
3182100
11512
478
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF