Porzellan

Zahl der Lose: 394

Zsolnay porcelán "Labdás Öcsi". Kézzel festett, jelzett (tervező: Sinkó András), kis kopással, m: 13,5 cm
11501.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay botfaragó kisfiú, fehérmázas, jelzett, m: 14 cm
11502.

Rufpreis:
3 000 HUF

11503.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Hollóházi Hajnalka mintás porcelán gyűjtemény: 5 db váza 24 cm-ig, tál, bonbonnier, hamutál, összesen 9 db Kézzel festett, jelzett, minimális kopással
11504.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

11505.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Hollóházi rózsás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan14x9 cm
11506.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, zöld mázzal, jelzett, hibátlan m: 20 cm
11507.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hollóházi lovagló betyár. Kézzel festett jelzett, hibátlan, m: 26 cm
11508.

Rufpreis:
12 000 HUF

Hollóházi emeletes asztalközép kínáló. Jelzett, d: 26 cm, m: 38 cm
11509.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Hollóházi mid-century geometrikus mintás váza, terv.: Gazder Antal. Jelzett, m: 17 cm
11510.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi petrezselyemlevél mintás váza, fogpiszkatartó, kínáló. Jelzett, m: 12,5 cm, alatt, kínáló füle ragasztott.
11511.

Rufpreis:
10 000 HUF

11512.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF