Porzellan

Zahl der Lose: 394

Erdei mintás vörösfestett kínáló. cca 19. sz., feltehetően francia vagy német, jelzett, kopással, 30x19 cm
11624.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

11625.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

11626.

Rufpreis:
2 400 HUF

Aufsatz Kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopással sz: 32 cm
11627.

Rufpreis:
4 000 HUF

11628.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Kínai kétfüles váza, jelzett, kis kopással, m: 35 cm
11629.

Rufpreis:
2 800 HUF

11630.

Rufpreis:
1 000 HUF

11631.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1940, Bavaria delft festésű asztalközép kínáló. Jelzett, d: 27 cm
11632.

Rufpreis:
5 000 HUF

WMF kobaltfestéses rózsamintás váza, fém peremezéssel, jelzett, m: 15,5 cm
11633.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

4 db porcelán gyógyszeres dobozka
11634.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kínai virágágas váza, fa talpon, jelzett, m: 20 cm
11635.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF