Porzellan

Zahl der Lose: 394

Hollóházi cukortartó és bonbonier, jelzett.
11549.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi mókus + németjuhász, jelzett.
11550.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi Jurcsák László által tervezett bonbonniere: Női fejek. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 13 cm
11551.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, minimális kopással, m: 10 cm
11552.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hollóházi 12 darabos porcelán tétel, közte érdekesebb darabokkal.
11553.

Rufpreis:
3 000 HUF
18

Hollóházi fekete-fehér retró design kávés, mokkás készlet. Hatszemélyes (kiöntő, tejszínkiöntő, 6 db csésze, 6 db alj). Részben kézzel festett, jelzett, kopással, cukortartó nélkül.
11554.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi vizapár + mókus, vizapáron lepattanással, jelzett.
11555.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 17,5 cm
11556.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi cukortartó. Jelzett, m: 8 cm
11557.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bassano 3 darab olasz dísz leveskínáló, egyik merőkanállal, plasztikus rózsa díszítménnyel, m: 21-25 cm
11558.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

11559.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Jingdezhen shell mintás kristálymázas kettős tök váza. cca 1990, diplomáciai ajándék, jelzett, hibátlan, m: 30 cm, fa tartón, díszdobozban.
11560.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF