Porzellan Zahl der Lose: 394
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3257097
11549
478
Hollóházi cukortartó és bonbonier, jelzett. 3257084
11550
478
Hollóházi mókus + németjuhász, jelzett. 3258853
11551
478
Hollóházi Jurcsák László által tervezett bonbonniere: Női fejek. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 13 cm
3258859
11552
478
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, minimális kopással, m: 10 cm
3258195
11553
478
Hollóházi 12 darabos porcelán tétel, közte érdekesebb darabokkal. 3258189
11554
478
Hollóházi fekete-fehér retró design kávés, mokkás készlet. Hatszemélyes (kiöntő, tejszínkiöntő, 6 db csésze, 6 db alj). Részben kézzel festett, jelzett, kopással, cukortartó nélkül. 3257980
11555
478
Hollóházi vizapár + mókus, vizapáron lepattanással, jelzett. 3259113
11556
478
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 17,5 cm 3259109
11557
478
Hollóházi cukortartó. Jelzett, m: 8 cm 3236139
11558
478
30000
Bassano 3 darab olasz dísz leveskínáló, egyik merőkanállal, plasztikus rózsa díszítménnyel, m: 21-25 cm
3215736
11559
478
50000
Antik német (Sitzendorf?) kétalakos historizáló gyertyatartó, plasztikus rózsa díszítménnyel, kis sérülésekkel, m: 31 cm
3129383
11560
478
Jingdezhen shell mintás kristálymázas kettős tök váza. cca 1990, diplomáciai ajándék, jelzett, hibátlan, m: 30 cm, fa tartón, díszdobozban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF