Porzellan

Zahl der Lose: 394

11673.

Rufpreis:
1 400 HUF

Antik kosár alakú kínáló, alján repedéssel, d: 18 cm, m: 10 cm
11674.

Rufpreis:
1 000 HUF

Körmöcbánya antik korsó, jelzett, alján kis lepattogzással, m: 11,5 cm
11675.

Rufpreis:
1 800 HUF

Arzberg antik pecsenyés kínáló, jelzett, hibátlan, 38x23 cm
11676.

Rufpreis:
2 400 HUF

Karlovy-Vary porcelán kúrapohár pár, m: 14 cm
11677.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aquincumi esernyős porcelán lány figura, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 14 cm
11678.

Rufpreis:
2 400 HUF

Marenda Kanada porcelántestű baba, jelzett, m: 38 cm
11679.

Rufpreis:
3 000 HUF

Porcelán söröskorsó, fém fedéllel, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
11680.

Rufpreis:
2 000 HUF

11681.

Rufpreis:
1 600 HUF

Versace mintás porcelán szalvétagyűrű szett, 6 db, jelzés nélkül, kis kopással, d: 5 cm
11682.

Rufpreis:
2 400 HUF

Férfi és női alakos sóborsszóró pár. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 13,5-14,5 cm
11683.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gyermekpár. Delft stílusú szobor, m: 12 cm
11684.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF