Porzellan Zahl der Lose: 394
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3161069
11673
478
3158981
11674
478
Antik kosár alakú kínáló, alján repedéssel, d: 18 cm, m: 10 cm 3198970
11675
478
Körmöcbánya antik korsó, jelzett, alján kis lepattogzással, m: 11,5 cm
3201510
11676
478
Arzberg antik pecsenyés kínáló, jelzett, hibátlan, 38x23 cm 3194655
11677
478
Karlovy-Vary porcelán kúrapohár pár, m: 14 cm
3196613
11678
478
Aquincumi esernyős porcelán lány figura, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 14 cm
3215738
11679
478
Marenda Kanada porcelántestű baba, jelzett, m: 38 cm
3217805
11680
478
Porcelán söröskorsó, fém fedéllel, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 3145149
11681
478
3147712
11682
478
Versace mintás porcelán szalvétagyűrű szett, 6 db, jelzés nélkül, kis kopással, d: 5 cm 3147301
11683
478
Férfi és női alakos sóborsszóró pár. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 13,5-14,5 cm 3201335
11684
478
Gyermekpár. Delft stílusú szobor, m: 12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF