Porzellan Zahl der Lose: 394
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3257967
11721
478
Rosenthal "Aladdin és a csodalámpa" sorozat, IX. Tervező: Bjorn Wiinblad. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 16,5 cm 3257968
11722
478
1990 Lilien dísztányér, Gustav Klimt: Die Erwartung című festményének reprodukciójával, jelzett, d: 22 cm 3257969
11723
478
1990 Lilien dísztányér, Gustav Klimt: A csók című festményének reprodukciójával, jelzett, d: 22 cm 3257970
11724
478
1990 Lilien dísztányér, Gustav Klimt: Portrait of Adele Bloch-Bauer című festményének reprodukciójával, jelzett, d: 22 cm 3259650
11725
478
Nagy méretű kos figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan sz: 29 cm, m: 28 cm 3259651
11726
478
Rokokó virágos figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 29 cm, 3261196
11727
478
Új-Tátrafüred emlékbögre, oldalán repedésvonallal, m: 8 cm 3261211
11728
478
Gránit emlékbögre, a Királyi vár ábrázolásával, jelzett, sérült, m: 9,5 cm
3259621
11729
478
Drasche Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm 3259643
11730
478
APRO legyezős lány. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. 16 cm 3166692
11731
478
Delft stílusú gyermekpár. Jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
3166716
11732
478
Drasche porcelán falilámpa, jelzett, kopással, 26x21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF