Porzellan

Zahl der Lose: 394

Rosenthal "Aladdin és a csodalámpa" sorozat, IX. Tervező: Bjorn Wiinblad. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 16,5 cm
11721.

Rufpreis:
3 000 HUF

1990 Lilien dísztányér, Gustav Klimt: Die Erwartung című festményének reprodukciójával, jelzett, d: 22 cm
11722.

Rufpreis:
3 000 HUF

1990 Lilien dísztányér, Gustav Klimt: A csók című festményének reprodukciójával, jelzett, d: 22 cm
11723.

Rufpreis:
3 000 HUF

1990 Lilien dísztányér, Gustav Klimt: Portrait of Adele Bloch-Bauer című festményének reprodukciójával, jelzett, d: 22 cm
11724.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy méretű kos figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan sz: 29 cm, m: 28 cm
11725.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rokokó virágos figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 29 cm,
11726.

Rufpreis:
3 000 HUF

Új-Tátrafüred emlékbögre, oldalán repedésvonallal, m: 8 cm
11727.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Gránit emlékbögre, a Királyi vár ábrázolásával, jelzett, sérült, m: 9,5 cm
11728.

Rufpreis:
1 000 HUF

Drasche Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
11729.

Rufpreis:
3 000 HUF

APRO legyezős lány. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. 16 cm
11730.

Rufpreis:
2 400 HUF

Delft stílusú gyermekpár. Jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
11731.

Rufpreis:
1 200 HUF

Drasche porcelán falilámpa, jelzett, kopással, 26x21 cm
11732.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF