Porzellan

Zahl der Lose: 442

cca 1920-1940, Porcelán mosdókancsó, részben kézzel festett, kis kopással, m: 40 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12055.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

12056.

Rufpreis:
5 000 HUF

12057.

Rufpreis:
5 000 HUF

12058.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 18,5 cm
12059.

Rufpreis:
5 000 HUF

Cseh Alt Wien és német poercelán bonbonniere. Matricás, jelzett, minimális kopással 11, 13 cm
12060.

Rufpreis:
5 000 HUF

12061.

Rufpreis:
2 400 HUF

Original King hegyi faház jelenetes söröskorsó, ón fedéllel, jelzéssel, hibátlan, m: 18 cm
12062.

Rufpreis:
3 000 HUF

Holsten söröskorsó, steinzug, körben címeres díszítéssel, jelzéssel, hibátlan, m: 22 cm
12063.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gerzit mulatság jelenetes söröskorsó, ón fedéllel, jelzéssel, hibátlan, m: 18 cm
12064.

Rufpreis:
3 000 HUF

12065.

Rufpreis:
4 000 HUF

XIX. sz végi fajansz tányér Budapest, Keleti pályaudvar. Matricás, formaszámmal jelzett, gyártási mázhibákkal 18 cm
12066.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF