Porzellan Zahl der Lose: 442
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3211761
12055
473
6500
cca 1920-1940, Porcelán mosdókancsó, részben kézzel festett, kis kopással, m: 40 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
2864938
12056
473
2864946
12057
473
2864945
12058
473
2864963
12059
473
Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 18,5 cm
2939151
12060
473
Cseh Alt Wien és német poercelán bonbonniere. Matricás, jelzett, minimális kopással 11, 13 cm
2729728
12061
473
2974186
12062
473
Original King hegyi faház jelenetes söröskorsó, ón fedéllel, jelzéssel, hibátlan, m: 18 cm
2974171
12063
473
Holsten söröskorsó, steinzug, körben címeres díszítéssel, jelzéssel, hibátlan, m: 22 cm
2974191
12064
473
Gerzit mulatság jelenetes söröskorsó, ón fedéllel, jelzéssel, hibátlan, m: 18 cm
2977560
12065
473
2977563
12066
473
4800
XIX. sz végi fajansz tányér Budapest, Keleti pályaudvar. Matricás, formaszámmal jelzett, gyártási mázhibákkal 18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF