Porzellan Zahl der Lose: 442
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3202696
12127
473
3400
3202691
12128
473
Kiöntő. Cseh kézzel festett porcelán. jelzés nélkül, apró kopással m: 15 cm 3202715
12129
473
3200
Komacsésze, kézzel festett virágmintával, jelzett, kopással, d: 10,5 cm, m: 7 cm 3202716
12130
473
3200
Komacsésze, kézzel festett virágmintával, jelzett, kopással, d: 10,5 cm, m: 7 cm
3203045
12131
473
6 darab vintage csésze, csészealjakkal. 3203218
12132
473
Sitzendorf lány kutyával. Jelzett, aljánál repedésvonallal, m: 17,5 cm
3204078
12133
473
Mária a kisdeddel. Biszkvit porcelán kegytárgy, jelzés nélkül, hibátlan, m: 29 cm 3204296
12134
473
3400
Historizáló váza, virágmintával, jelzett, m: 21 cm
3204127
12135
473
3200
Arzberg Lanzette 3 darab vintage kínáló, jelzett, hibátlan, h: 22 cm
3204121
12136
473
3200
Aranycsíkozott porcelán asztali váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 25 cm
3204053
12137
473
Myott Royal Mail kínáló, emeletes fém szerelékkel, jelzett, d: 17 cm, m: 22 cm 3204735
12138
473
2 darab historizáló biszkvit porcelán figura, sérüléssel, ragasztott, m: 11-21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF