Porzellan Zahl der Lose: 442
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2995020
12115
473
Schaubachkunst szenteltvíztartó matricás, jelzett, hibátlan 8 cm 3028837
12116
473
Japán porcelán 4 csésze alátéttel. Jelzett, kopással, d: 9,5 cm
3187523
12117
473
Julien Rörstrand 4 darab dísztányér, 1978-1980, eredeti dobozokban.
3187433
12118
473
Lladro kalapos hölgy, sérült, jelzett, m: 26 cm
3202648
12119
473
3202657
12120
473
Komatál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 15 cm 3202654
12121
473
3202653
12122
473
3202652
12123
473
3202651
12124
473
3202650
12125
473
Kiöntő. máz alatti kék festéssel, jelzett, apró kopással m: 11 cm
3202674
12126
473
Komacsésze, fazék. Kézzel festett, jelzés nélkül, h ibátlan m: 14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF