Porzellan

Zahl der Lose: 442

Fogkefetartó porcelán, matricás, kis kopással 23 cm
12187.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kispest bonbonier, Hévíz emlék, kopással, 14x9 cm
12188.

Rufpreis:
1 600 HUF

Augarten Wien váza. Jelzett, kis kopással, m:12 cm
12189.

Rufpreis:
2 000 HUF

Arzberg tortatál. Jelzett, hibátlan, d: 30,5 cm
12190.

Rufpreis:
2 000 HUF

12191.

Rufpreis:
1 200 HUF

Unterweissbach váza. Aranykontúrozott virágmintával díszített, jelzett, kis kopással, m: 27 cm
12192.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Japán szakés csésze, kis kopással, d: 5,2 cm
12193.

Rufpreis:
800 HUF

12194.

Rufpreis:
1 200 HUF

Long John tejes kanna, porcelán, jelzett, kopott, m: 17cm
12195.

Rufpreis:
1 000 HUF

Norman Rockwell porcelán dísztál. 1975, jelzett, hibátlan, d: 21 cm, certifikáttal
12196.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ens virágos kosárka. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 7,5x6,5 cm
12197.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Malacpersely. Jelzés nélkül, kis kopással, h: 17,5 cm
12198.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF