Porzellan Zahl der Lose: 442
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3134891
12187
473
Fogkefetartó porcelán, matricás, kis kopással 23 cm 3136837
12188
473
Kispest bonbonier, Hévíz emlék, kopással, 14x9 cm
3132847
12189
473
Augarten Wien váza. Jelzett, kis kopással, m:12 cm
3133060
12190
473
Arzberg tortatál. Jelzett, hibátlan, d: 30,5 cm
2647687
12191
473
3152547
12192
473
Unterweissbach váza. Aranykontúrozott virágmintával díszített, jelzett, kis kopással, m: 27 cm
2889497
12193
473
Japán szakés csésze, kis kopással, d: 5,2 cm
2496838
12194
473
2529711
12195
473
Long John tejes kanna, porcelán, jelzett, kopott, m: 17cm 3151107
12196
473
Norman Rockwell porcelán dísztál. 1975, jelzett, hibátlan, d: 21 cm, certifikáttal 2203169
12197
473
500
Ens virágos kosárka. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 7,5x6,5 cm 3115170
12198
473
Malacpersely. Jelzés nélkül, kis kopással, h: 17,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF