Porzellan Zahl der Lose: 442
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3115171
12199
473
Malacpersely. Jelzés nélkül, kis kopással, h: 17,5 cm 3191050
12200
473
Arzberg "Allerdinn" süteményes tányér szett, 6 db, jelzett, egyiken pattanással, d: 19 cm
2907386
12201
473
Német retro design váza, jelzés nélkül, sárga-fehér színvilággal, m: 28 cm
3189812
12202
473
Orosz porcelán teás készlet, jelzett, eredeti dobozában, hiánnyal.
3113096
12203
473
3116508
12204
473
2964178
12205
473
3175120
12206
473
3200
19. sz., Apátfalva + Altrohlau dísztálak, kis sérülésekkel, d: 22-23 cm
2887943
12207
473
Fajansz csiga, hibátlan, m: 6,5 cm
3156393
12208
473
Fasold & Stauch Harmonikás fiú. Jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm 2771984
12209
473
400
3205814
12210
473
Herendi zöldvirágos kosár kínáló, jelzett, hibátlan, d: 9,5 cm, m: 4 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF