Porzellan

Zahl der Lose: 442

12175.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Német söröskorsó. Ón fedéllel, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
12176.

Rufpreis:
2 400 HUF

4 darab Sopron dísztárgy: kulacs, korsó, pohár, ékszeres tálka, a korsó kerámia, közte jelzéssel, kopással
12177.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gerold porcelán vándorfiú. Jelzett, hibátlan, m: 13 cm
12178.

Rufpreis:
1 800 HUF

3 darab söröskorsó, egyik alján repedt, m: 16-18 cm
12179.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Wagner & Apel Bertram gyertyával világító fiú. Jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm
12180.

Rufpreis:
3 000 HUF

2005 Kazan dísztál, jelzéssel, hibátlan, d: 24 cm
12181.

Rufpreis:
1 600 HUF

2 darab Rosenthal + Oscar Schlegelmilch tálka, jelzett, kopással, d: 12 cm alatt
12182.

Rufpreis:
1 800 HUF

Régi népi tányér, jelzés nélkül, repedéssel, d: 22,5 cm
12183.

Rufpreis:
1 800 HUF

12184.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Antik ékszeres doboz Prágai látképpel. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan d: 7 cm
12185.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kínai figurákkal díszített szakés csésze, jelzett, d: 9 cm, m: 5 cm
12186.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF