Porzellan Zahl der Lose: 442
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3076028
12175
473
600
1993, Lilien Porzellan dísztál, "Testvérek", jelzett, sorszámozott, kis kopással, d: 19,5 cm 3095209
12176
473
Német söröskorsó. Ón fedéllel, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
2958491
12177
473
4 darab Sopron dísztárgy: kulacs, korsó, pohár, ékszeres tálka, a korsó kerámia, közte jelzéssel, kopással
3174267
12178
473
Gerold porcelán vándorfiú. Jelzett, hibátlan, m: 13 cm
3174200
12179
473
2200
3 darab söröskorsó, egyik alján repedt, m: 16-18 cm
3151403
12180
473
Wagner & Apel Bertram gyertyával világító fiú. Jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm 2958478
12181
473
2005 Kazan dísztál, jelzéssel, hibátlan, d: 24 cm
3150852
12182
473
2 darab Rosenthal + Oscar Schlegelmilch tálka, jelzett, kopással, d: 12 cm alatt
2787378
12183
473
Régi népi tányér, jelzés nélkül, repedéssel, d: 22,5 cm
2466883
12184
473
900
3095372
12185
473
Antik ékszeres doboz Prágai látképpel. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan d: 7 cm
3192091
12186
473
Kínai figurákkal díszített szakés csésze, jelzett, d: 9 cm, m: 5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF