Porzellan Zahl der Lose: 442
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3213742
12103
473
Éneklő úr. Antik német porcelán figura, sorszámozott, m: 12,5 cm
3213738
12104
473
Zenélő fiú madárral.Jelzett német figura, m:15,5 cm
3213708
12105
473
Alt Wien barokk pár, jelzett, kopással, 12x9 cm 3213728
12106
473
cca 19. sz. második fele, 3 darab gyermekjáték porcelán, sérülésekkel, m: 11,5 cm
3211804
12107
473
Drasche virágos vázácska. Kézzel festett, jelzett, kopással m: 9 cm
3213757
12108
473
cca 1910/20 Aelteste Volkstedt balerina. Jelzett, szoknyáján sérüléssel, m: 11 cm 3213760
12109
473
2200
Antik balerina porcelán, jelzés nélkül, m: 8,5 cm
3213668
12110
473
Metzler & Ortloff Őzikét simogató lányka csibepár. Jelzett, hibátlan, h: 10 cm 3019615
12111
473
Aquicumi porcelán korsó. Kézzel festett, jelzett, alján kisebb tintafoltok, m: 13 cm
3180880
12112
473
Gránit hal alakú kínáló. Jelzett, alján sérüléssel, 28x23 cm
3135315
12113
473
Vintage váza, geometrikus dekorral, jelzett, kis kopással, m: 20,5 cm
3091279
12114
473
Wedgwood porcelán tányérka, jelzett, eredeti dobozban, leírással. hibátlan. d: 11,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF