Porzellan

Zahl der Lose: 442

Éneklő úr. Antik német porcelán figura, sorszámozott, m: 12,5 cm
12103.

Rufpreis:
2 800 HUF

Zenélő fiú madárral.Jelzett német figura, m:15,5 cm
12104.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Alt Wien barokk pár, jelzett, kopással, 12x9 cm
12105.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

cca 19. sz. második fele, 3 darab gyermekjáték porcelán, sérülésekkel, m: 11,5 cm
12106.

Rufpreis:
3 000 HUF

Drasche virágos vázácska. Kézzel festett, jelzett, kopással m: 9 cm
12107.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1910/20 Aelteste Volkstedt balerina. Jelzett, szoknyáján sérüléssel, m: 11 cm
12108.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Antik balerina porcelán, jelzés nélkül, m: 8,5 cm
12109.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Metzler & Ortloff Őzikét simogató lányka csibepár. Jelzett, hibátlan, h: 10 cm
12110.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aquicumi porcelán korsó. Kézzel festett, jelzett, alján kisebb tintafoltok, m: 13 cm
12111.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gránit hal alakú kínáló. Jelzett, alján sérüléssel, 28x23 cm
12112.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vintage váza, geometrikus dekorral, jelzett, kis kopással, m: 20,5 cm
12113.

Rufpreis:
1 000 HUF

Wedgwood porcelán tányérka, jelzett, eredeti dobozban, leírással. hibátlan. d: 11,5 cm
12114.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF