Porzellan

Zahl der Lose: 442

Hummel "Village Boy". Mod.: 51/0, cca 1934-50, jelzett, restaurált, m: 16,5 cm
11958.

Rufpreis:
8 000 HUF

Thomas (Rosenthal) 12 személyes kávés készlet. Jelzett, kis kopással.
11959.

Rufpreis:
6 000 HUF

11960.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

1986 Royal Albert Bone China England 6 darab csésze alátéttel. Jelzett, minimális kopással, d: 14 cm, m: 7,5 cm
11961.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

11962.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

11963.

Rufpreis:
6 000 HUF

11964.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11965.

Rufpreis:
5 000 HUF

Capodimonte kancsó, jelzett, kis lepattanásokkal, m: 42 cm
11966.

Rufpreis:
8 000 HUF

Scheibe-Alsbach gyümölcsöt evő puttó pár. Jelzett, restaurált, m: 17 cm
11967.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Hertwig - Katzhutte táncosnő. Jelzett, restaurált, m: 29,5 cm
11968.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Hummel "Brother". Mod.: 95, cca 1958-72, jelzett, restaurált, m: 14 cm
11969.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF