Porzellan Zahl der Lose: 442
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3145383
11958
473
Hummel "Village Boy". Mod.: 51/0, cca 1934-50, jelzett, restaurált, m: 16,5 cm
3145321
11959
473
Thomas (Rosenthal) 12 személyes kávés készlet. Jelzett, kis kopással.
3202919
11960
473
3205785
11961
473
15000
1986 Royal Albert Bone China England 6 darab csésze alátéttel. Jelzett, minimális kopással, d: 14 cm, m: 7,5 cm 2792734
11962
473
3014883
11963
473
3156874
11964
473
3053940
11965
473
Olasz Mid-century San Marino váza. Jelzett: S.A.M.R.S.M. Art deco alakokkal festett, kis kopottsággal, m: 32 cm 2723412
11966
473
Capodimonte kancsó, jelzett, kis lepattanásokkal, m: 42 cm
3187526
11967
473
7500
Scheibe-Alsbach gyümölcsöt evő puttó pár. Jelzett, restaurált, m: 17 cm
3187521
11968
473
Hertwig - Katzhutte táncosnő. Jelzett, restaurált, m: 29,5 cm
3145384
11969
473
Hummel "Brother". Mod.: 95, cca 1958-72, jelzett, restaurált, m: 14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF