Porzellan

Zahl der Lose: 442

11934.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Hummel "Merry Wanderer". Mod.: 11, cca 1934-1950, jelzett, restaurált, m: 13 cm
11935.

Rufpreis:
8 000 HUF

Antik német historizáló puttó alakos gyertyatartós asztaldísz, 2 bonbonierrel, jelzett, kopással, 32x27 cm
11936.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Antik német historizáló négyalakos porcelán óraház, benne órával, kulcs nélkül, jelzett, 1-1 hiánnyal, m: 27 cm
11937.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Royal Vienna jelzéssel antik kétalakos gyertyatartó, gazdag plasztikus virág díszítéssel, szirmokon kis sérüléssel, lepattanással, m: 18,5 cm
11938.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

cca 1880-1920 Sitzendorf borozó puttó figurával és plasztikus virágokkal gazdagon díszített falikonzol. Jelzett, szirmokon 1-1 hiánnyal, 13,5x12,5 cm
11939.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

11940.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

1740-1803 között: Kínáló . Ónmázas festett fajansz. Veuve Perrin manufaktúra. Jelzett, Restaurált 23x32 cm / Veuve Perrin workshop, between 1740-1803. Painted fayance tray. 23x32 cm
11941.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

11942.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Angol fajansz étkészlet, jelzett, mázrepedésekkel.
11943.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Rosenthal Pompadour porcelán teás készlet. Hat személyes komplett, hibátlan
11944.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

MP jelzéssel. Antik olasz fajansz váza, puttós és virágos dekorral, máz alatti kék festéssel, Későbbi jelzéssel. 31 cm
11945.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF