Porzellan Zahl der Lose: 442
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3103506
11934
473
44000
3145390
11935
473
Hummel "Merry Wanderer". Mod.: 11, cca 1934-1950, jelzett, restaurált, m: 13 cm
3213273
11936
473
60000
Antik német historizáló puttó alakos gyertyatartós asztaldísz, 2 bonbonierrel, jelzett, kopással, 32x27 cm
3213267
11937
473
60000
Antik német historizáló négyalakos porcelán óraház, benne órával, kulcs nélkül, jelzett, 1-1 hiánnyal, m: 27 cm
3213250
11938
473
50000
Royal Vienna jelzéssel antik kétalakos gyertyatartó, gazdag plasztikus virág díszítéssel, szirmokon kis sérüléssel, lepattanással, m: 18,5 cm
3213247
11939
473
50000
cca 1880-1920 Sitzendorf borozó puttó figurával és plasztikus virágokkal gazdagon díszített falikonzol. Jelzett, szirmokon 1-1 hiánnyal, 13,5x12,5 cm
2988343
11940
473
60000
cca 1900 Schütz kerámiagyár díszkancsó pár. Karaffa alakú, formába öntött finomfajansz. Beszűkülő tagolt talpazatán gyöngysoros díszítés, klasszikus tojásdad vázatestét körbefutó geometrikus gyűrűsoros díszítés tagolja. Talpnál kiinduló domború rátét sárkány figurális fogóvá épül, szájrésze belül is virág- és szitakötő mintás festésekkel díszített. Alján masszába nyomott "Schütz Cilli" jelzés és sorszám. Egyik darab talpa ragasztott. Kopottsággal, m: 37 cm
3106595
11941
473
36000
1740-1803 között: Kínáló . Ónmázas festett fajansz. Veuve Perrin manufaktúra. Jelzett, Restaurált 23x32 cm / Veuve Perrin workshop, between 1740-1803. Painted fayance tray. 23x32 cm 2747429
11942
473
2840712
11943
473
22000
Angol fajansz étkészlet, jelzett, mázrepedésekkel.
2963138
11944
473
36000
Rosenthal Pompadour porcelán teás készlet. Hat személyes komplett, hibátlan
3069905
11945
473
MP jelzéssel. Antik olasz fajansz váza, puttós és virágos dekorral, máz alatti kék festéssel, Későbbi jelzéssel. 31 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF