Porzellan Zahl der Lose: 442
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2377613
11910
473
3200
Hollóházi retro mokkás készlet egy csésze hiánnyal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 3180879
11911
473
Hollóházi 5 darab csésze alátéttel ÉMÁSZ márkajelzéssel, jelzett, kopásokkal, d: 11 cm 3133107
11912
473
Hollóházi II. János Pált ábrázolós kis tálka, jelzett, hibátlan, d: 8 cm 3202656
11913
473
Hollóházi németjuhász kutya. jelzett, kis kopással h: 20,5 cm
3203574
11914
473
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, d: 12,5 cm 3209797
11915
473
Hollóházi virágmintás butella, jelzett, m: 22,5 cm 3209831
11916
473
Hollóházi 4 darab tárgy: váza, bonbonier, tálkák, klf mintával, jelzett, hibátlan. 3212093
11917
473
Hollóházi paprikát fűző nő. Jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm 3212089
11918
473
Hollóházi párnát kirázó lány. Jelzett, sérülésmentes, m:18,5 cm
3212096
11919
473
Hollóházi varrónő népviseletben, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 24 cm 3212098
11920
473
Aquincum népviseletes férfi. Jelzett, m: 26 cm
3212103
11921
473
Hollóházi + Aquincum akt figura, jelzett, m: 22-29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF