Porzellan

Zahl der Lose: 442

11910.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Hollóházi 5 darab csésze alátéttel ÉMÁSZ márkajelzéssel, jelzett, kopásokkal, d: 11 cm
11911.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi II. János Pált ábrázolós kis tálka, jelzett, hibátlan, d: 8 cm
11912.

Rufpreis:
800 HUF

Hollóházi németjuhász kutya. jelzett, kis kopással h: 20,5 cm
11913.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, d: 12,5 cm
11914.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi virágmintás butella, jelzett, m: 22,5 cm
11915.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hollóházi 4 darab tárgy: váza, bonbonier, tálkák, klf mintával, jelzett, hibátlan.
11916.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hollóházi paprikát fűző nő. Jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm
11917.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hollóházi párnát kirázó lány. Jelzett, sérülésmentes, m:18,5 cm
11918.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Hollóházi varrónő népviseletben, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 24 cm
11919.

Rufpreis:
2 800 HUF

Aquincum népviseletes férfi. Jelzett, m: 26 cm
11920.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hollóházi + Aquincum akt figura, jelzett, m: 22-29 cm
11921.

Rufpreis:
3 000 HUF
11

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF