https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 442
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3212862
11922
473
0
3200
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi 5 darab tárgy: Hamuzó, tálka, favágó figura, bonbonier, sirály. Jelzett, kis kopással.
Das Lot is nicht erreichbar
3213672
11923
473
0
1400
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi nagyváza, 1988 KISZ lövészverseny feliratozással, kis pattogzással, m: + Herend 2. oszt. váza, jelzett, m: 18 cm 2997495
11924
473
0
1800
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi Riolit falitál, kopással, mázrepedéssel, d: 23,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3185860
11925
473
0
1800
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi lüszteres mázas hal alakú tál. Jelzett, 21x12 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2958481
11926
473
0
1600
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi Jasov dísztál, jelzéssel, pattanással, d: 26,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3133424
11927
473
0
1000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi nyújtózkodó kislány. Terv.: Káldor Aurél. Kézzel festett, jelzett, ujja sérült, m: 14 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3158157
11928
473
0
1800
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi egyedi SZ jelzésű váza. Hibátlan 18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3156517
11929
473
0
3000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi retro porcelán mokkás csészék aljjal 6+6 db. Matricás, jelzett, egyik csészén kis repedéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
2708263
11930
473
0
36000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Japán díszváza, fajansz, jelzett, 1900-20. körül. Kopásnyomokkal, m: 32,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2866052
11931
473
0
30000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
KPM berlini 32 darabos étkészlet, porcelán, jelzett, kopásokkal, néhány darabon lepattanás.
Das Lot is nicht erreichbar
2754617
11932
473
0
15000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Limoges manufaktúra, leveses tál alátéttel, kézzel festett porcelán, jelzett, minimális kopással, Terv: Delmotte. 47x31x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2866051
11933
473
0
44000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Goebel 47 darabos étkészlet, porcelán, jelzett, szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse