Porzellan

Zahl der Lose: 442

Hollóházi 5 darab tárgy: Hamuzó, tálka, favágó figura, bonbonier, sirály. Jelzett, kis kopással.
11922.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Hollóházi nagyváza, 1988 KISZ lövészverseny feliratozással, kis pattogzással, m: + Herend 2. oszt. váza, jelzett, m: 18 cm
11923.

Rufpreis:
1 400 HUF

11924.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hollóházi lüszteres mázas hal alakú tál. Jelzett, 21x12 cm
11925.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hollóházi Jasov dísztál, jelzéssel, pattanással, d: 26,5 cm
11926.

Rufpreis:
1 600 HUF

11927.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi egyedi SZ jelzésű váza. Hibátlan 18 cm
11928.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hollóházi retro porcelán mokkás csészék aljjal 6+6 db. Matricás, jelzett, egyik csészén kis repedéssel.
11929.

Rufpreis:
3 000 HUF

11930.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

11931.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

11932.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

11933.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF